| 13157 a întrebat:

Cate tipuri de sex exista (anal, vaginal...) si care este diferenta?
Descrieti-le.

Răspuns Câştigător
| PaullR a răspuns:

Sex Oral
Atunci cand masculul sau femela stimuleaza organul sexual cu gura.
Este foarte placut pentru ambele sexe.
Sex Anal
Atunci cand masculul penetreaza femela prin anus( fund ).
Placut pentru masculi. Mai mult sau mai putin placut pentru femele. Unora le face place altora nu.
La fel si femela poate penetra anusul masculului cu o jucarie sau pur si simplu cu degetul. Nu este indicata penetratrea fara avertisment.
Sex Vaginal
Atunci cand masculul penetreza vaginul femelei.
Placerea este de ambele partii.
Sexul inter-mamar
Atunci cand masculul introduce penisul intre sanii femelei.
Placerea este de ambele parti dar mai ales a masculului.
Masturbarea
Stimularea propriului organ genital cu mana sau cu diferite obiecte.
Placerea este si ea prezenta.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Experienta e mama invataturii happy

| LisaZafre a răspuns:

Sexul normal (vaginal) este atunci cand fata este penetrata doar in vagin iar cel anal este atunci cand este penetrata doar in anus.
Mai este sexul oral despre care iti spun sa te documentezi de pe google laughing vei gasi muuulte acolo.

| DarthVvader a răspuns:

Sexul anal este tipul de sex in care partenerul de gen masculin isi introduce penisul in anusul partenerei.Sexul vaginal este cel in care masculul isi introduce penisul in vaginul femelei.Sexul oral este cel in care femela ofrea o felatie masculului.