| roflovici a întrebat:

(Categoria nu e neparat potrivita) Eram la scoala in ora si stateam cu genunchi indoiti astfel incat sa am pantofii in partea din spate a scaunului si brusc fata din spatele meu incepu sa-si sprijine pantofii ei de ai mei si chiar sa apese foarte putin (nu e ca si cum nu ar avea spatiu sau ceva de genul). M-am uitat sub scaun ca sa ma asigur ca nu e ghiozdanul ei cum s-a mai
intamplat si cand m-am uitat la ea a zambit si si-a retras picioarele fara sa spuna nimic. Era evident ca a facut-o intentionat si fara
rautate. Nimeni altcineva nu a observat. Intrebarea mea e de ce a facut asta si ce incearca sa-mi spuna.

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cred ca te gandesti prea mult si prea despici firul in patru.
Ca sa-ti raspund totusi,e posibil ca fata sa te simpatizeze si sa-ti fi dat un imbold incurajator ca sa te apropii de ea,incearca sa-i dai un strop de atentie mai mult si urmareste-i reactiile.
Dar,la fel de bine, poate fi si un exces de zburdalnicie adolescentina, e varsta la care cu totii experimentam reactiile necunoscutului sex opus si atunci, atentia ta va pica in gol.
Te vei lamuri singur, dand o continuare acestei problematice intamplari!
happy

| DoriKat a răspuns:

Cred ca vrea sa-ti atraga atentia.
Fa tu primul pas, vorbeste cu ea, invit-o la un suc, si cine stie ce iese.
Succes!