| tom11 a întrebat:

De 1 luna jumate am niste ameteli, dupa ce am avut o criza de gastrita si am fost la spital mi-au administrat nospa intravenos dupa ce luasem si eu vreo 4 acasa deja, imediat ma apuca tameteala, mi-au bagat repede o perfuzie care era foarte rece si ma facea sa tremur de frg, ma simeam mai bine dupa ea, am plecat acasa pe jos prin frig (eu am si sinuzita cronica) si m-am culcat a doua zi aveam niste ameteli ingrozitoare cu senzatie de piereder de echilibru, dupa au disparut ametelile a ramas senzatia de pierdere de echilibru, dupa aia a disparut senzatia de echilibru a aparut iar ameteala, iar momentan a disparut amneteala mai am uneori un usor vertij dar simt ca o sa cad intr-om parte si imi fug picioarele de la talpi in sus cand merg dar nu ma dezechilibrez, am o senzatie de presiune la ceafa, cateodata ma dor si urechile in zona unde s eimbina maxilarul, am o stare de lesin sa zic asa si parca imi tremura capul de la ceafa incepand, amalize am facut toate buna colesterol 118, eozinofilele crescute si neozinofilele scazut eputin, tensiunea este 12/7, nu-mi mai trece aceasta senzatie ca o sa cad, sunt ingrijoirat ca poate mi-a fost ceva afectat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| moschus a răspuns:

De ce nu ai spus asta la medic?