| anonim_4396 a întrebat:

Serios?

http://www.tpu.ro/......aginale-e/

Asa pofta de sex au fetele la 13 ani?

Ce sa mai zic la 16-17 :))

La cele de 20 nici nu ma gândesc..

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E inceput de pubertate, hormonii se dezvolta, sa nu imi spui ca tu la 12-13 ani ai fost usa de biserica

| anonim_4396 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

laughing

Pe la 12 sau 13 nu eram ușa de biserica dar pe la 16 aveam deja o viata sexuala calumea de tot...

| KodrutZ a răspuns:

De la caz la caz, breh. Sa nu uitam si de probabilitatea mare de a fi doar un troll.

| Cσcσ a răspuns:

Eu cred ca e pusa la misto. Dar mi-a placut raspunsul lui "Bogin_Crinuta_1994" (Du-te la psiholog! Nu esti normala!). Ii dau dreptate.

| DonaldTrump a răspuns:

La categoria asta sunt multi trolli. E probabil sa fie pusa la misto intreabarea aia
.