| aryana1991 a întrebat:

Cati/cate dintre voi considera sexul oral ceva normalsi cine nu practica pentru ca e de parere ca e scarbos?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Cine nu practica si zice ca e scarbos e la fel ca vulpea cu struguriilaughinglove strucklove strucksexu oral e delicioslove struck

| sorinL1 a răspuns (pentru elasexygagica):

Cand faci sau cand primesti?

| aryana1991 explică (pentru sorinL1):

Ambele cazuri?

| sorinL1 a răspuns (pentru aryana1991):

E normal in ambele cazuri si chiar placut (sa primesti laughing).

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru elasexygagica):

Chiar ca ai dreptatelaughing))) cand nu ajunge la struguri zice ca st acrii...pai da laughing) crezi ca recunosc ei k fac sex oral?laughing) nu.

| elasexygagica a răspuns (pentru sorinL1):

Cand faci e absolut divinlove struck

| sorinL1 a răspuns (pentru elasexygagica):

Daca zici tu laughing

14 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Face parte din decor nu? A face dragoste implica multe, asa ca placerea e maxima atunci cand te implici total!

| AlinaaAli a răspuns:

Daca persoana la care ii faci e curata nu inteleg de ce ar fi scarbos! si mai ales daca ai un prieten de mult timp nu vad de ce ti s-ar parea scarbos pentru ca i cunosti fiecare particica a corpului si ar trebui sa iubesti totul la el, inclusiv...stii uh big grin.deci in nici un caz sa ti se para scarbos! si are dreptate cine a scis cu vulpea si struguriilaughing

| harciog a răspuns:

La persoana iubita nu poate fi nici un organ scirbos.

| Korrawi a răspuns:

Mi se pare absolut normal, si sa faci si sa primesti. Acum, cate case atatea obiceiuri. Poti sa faci si sa nu primesti, o perioada cel putin, dar nu am gasit partenera caruia sa nu ii placa, inca, si sa primeasca si sa faca.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

E o prostie, ca e prea scarbos. Daca mananci moluste, melci si altele fiinte marine, sexu oral o sa fie un deliciu, o sa fie ca si ciocolata dupa ce ai gustat otet. Sti... sunt 2 tipuri de oameni, cei care fac si ce care nu recunosc. Eu recunosc si crede-ma e incredibil de bun.

| Eufourikul a răspuns:

A devenit o normalitate!

| devilmilan a răspuns:

Depinde daca e scarbos atunci e happy daca nu nu...un lucru e cert trebuie sa ai grija la ce lingi/sugi laughing

| ROB3RT89 a răspuns:

Mi se pare ceva normal, si nu mi se pare scarbos!