| So Good a întrebat:

Ce parere aveti despre Sexul Oral?

(fara ideea de e scarbos daca e spunde de ce)

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Porcarie inventata la filmele porno

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cand tii foarte mult la cineva, si igiena e ok, e absolut firesc!

| nobody_9468 a răspuns:

Buna.
Sunt de acord cu oralul cand este vorba de o relatie serioasa, dar foarte serioasa!
Chiar acum ma cert pe mess cu o prietena care zice de alta ca a facut oral lu prietenul eistraight face. Frate pana la urma e treaba ei ce face, n-ar trebui sa intereseze pe altii ce si cum si-o ia sau i-o da.
Nu sunt de acord cu astra in cazul in care este vorba despre o fata de 14 ani care face oral, fiindca vrea sa ramana virginalaughing.Yoo...asta numai virginitate nu e! Cunosca cazul, e vorba despre o amica de-a mea, plus ca acum o stie toata lumea si toti vor s-o "faca"straight face.

Bafta.

| Emma a răspuns:

N`am incercat si nici n`am de gand. Mi se pare o prostie... daca poti face sex normal. dc sa apelam la asa ceva? sincer mi se pare ft scarbos:-&

| gingasull a răspuns:

Nun sunt de acord cu sexul oral, nici sa fac, nici sa mi se faca NU am vrut! Din punctul meu de vedere acele organe chiar daca sunt ele igienizate inainte de,, oral'', tot nu sunt curate in viziunea mea; sa nu uitam ca in vagin se afla o anumita microflora si un anumit climat propice dezvoltarii bacteriilor care au un rol pozitiv, pe care barbatul atunci cand ii face oral partenerei le distruge... cu scopul de a obtine mai,, multa" placere. Sunt de parere ca un cuplu cu experienta poate face in asa fel incat sa obtina activitatea prin alte mijloacewinking. Ceea ce consider ca este cu adevarat curat sunt sanii femeii.

| RaluE a răspuns:

N-am nimic impotriva happy, dar sa fie intr-o relatie destul de inaintata.

| HelpBoy a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu sexul oral.
Adica facem unu altuia si dupa aia ne sarutam mi se pare ceva dezgustator.

| Byushka a răspuns:

Ceva normal intr'o relatie serioasawinking si multi au incercat macar asa din curiozitatewinking pentru ca e ceva nou si alunga plictiseala big grin ( parerea mea)

| Nata_9789 a răspuns:

Nu am facut si nu am primit, insa crec ca e ceva normal intr'o relatie, pentru ca e un oragan simplu cum ar fi nasul, gura, urechea, cum ai grija de acestea organe ai grija si de acel organ. Face parte din intimitatile sexuale cu partenerul, e o placere de care pot befecia toti. Fiecare vede in viziunea sa acest lucru. Mi se pare ceva normal, si nimic anormal nu vad in acest gest.

| adelina_5429 a răspuns:

Dupa parerea mea sexul oaral se face intr'o relaie serioasa si nu misepare scarbos...si nu misepare o "rusine" daca nu recunosti atuncea iti e rusine de tine insati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok atita timp cit e o relatie serioasa pu ca tine doar de cuplu.eu am facut-o pu ca am simtit nevoia am o relatie de 5 ani si imi iubesc mult prietenul si am vrut sa se simta bine.si nu mi s-a parut nimic scirbos atita timp ci il iubesc.
Iar daca e asa pur si simplu fara dragoste atunci sunt si eu de parere ca nu e ok.