| ticu a întrebat:

Cati dintre voi v-ati inselat partenerul/a intr-o relatie?
Sa zic in primele 3 luni?
Eu am facut-o si acum cam regret. Ea nu stie da rasp sa vad voi c ati facutwinking

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu mi-am inselat niciodata prietenul pentru.ca nu mi se pare corect fata de persoana iubita; din moment ce el si-a pus increderea in mine, nu pot sa il tradez, ma pun in locul lui si stiu ca nici mie nu mi-ar place sa fiu inseala, il iubesc prea mult ca sa il insel...

| Bacemi a răspuns:

Nu am inselat niciodata si nu cred ca as face asta vreodata. As insela doar in cazul in care stiu sigur ca relatia nu mai are viitor si bineinteles ca gestul meu ar fi urmat de o despartire. M-as simti prea vinovat sa continui o minciuna. I-as spune partenerei si ar merge fiecare apoi pe drumul lui. As insela cred numai in situatia in care vad o alta situatie favorabila pentru o relatie de durata in conditiile in care iubita actuala nu imi ofera tot ce am nevoie.

Abh
| Abh a răspuns:

Eu nu mi-as insela sotul nici moarta. Daca iubesti cu adevarat, nu are cum sa iti treaca prin cap asa ceva.

| stresu a răspuns:

Sper ca partenera ta va afla, si daca ramaneti impreuna sa nu ramaneti bazat pe o minciuna. Nu sunt in masura sa te judec, cine as fi eu? Dar fara a fi moralista nu as face asta niciodata. ASm o problema, ii spun partenerului si o rezolvam. Fugind in bratele altui tip care probabil va dori sex punct nu voi rezolva nimic si probabil i-as pierde pe amandoi.
Plus ca nu m-as putea suporta. Ar fi bine sa nu mai repeti si sa comunici cu prietena ta. Daca repeti, meriti urmarile!

| Ana a răspuns:

Eu cu iubitul meu suntem impreuna de aproape 3 ani si nici prin gand nu mi-a trecut sa-l insel, il iubesc prea mult.De fapt ne iubim prea mult.

| mocatofa a răspuns:

Ce retard esti laughing))

| pau2009 a răspuns:

Idem cu madutzu

| ina88 a răspuns:

EU am avut o relatie de doi ani si jumatate si nu l-am inselat, insa el dastraight face

| damn a răspuns:

Eu Mi' am inselat prietenu sunt cu el de 7 luni '! Si regret nespus' Pentru ca asta a Fost 20% greseala din care ne' am despartit saptamana acum' s 2 saptamana. dar pana la urma ne' am impacat'! Pune Punct' Nu mai iti insela prietena'! Si eu Mi' am Dat seama Kand Nu mai era cu mine Ce greu imi e fara el! Ai grija de prietena ta si lasa aventurile '' ca o vei pierde si doar atunci iti vei da seama Ca ai pierdut un diamant in timp ce erai okupat sa colectionezi pietricele'!

| uningermik a răspuns:

Pai si eu me`am inselat prietenu in primele luni si nu regret.Atunci eram la inceput si nu stiam ca relatia va dura si voi ajunge sa il iubesc... Dar sunt sigura ca nu o voi mai face...

Si cel mai bine ar fi sa ii marturisesti ca ai inselat-o sa nu afle de alt undeva si va fi mai rau marturisestei si daca te iubeste te vaierta...

| ticu explică:

Ms mult d rasp.am sa-i zic c am facut

| verosweet a răspuns:

Eu da.big grin, dar dupa mult timp, adica dupa 2 ani si ceva. pur si simplu am simtit atractie pentru un baiat si m-am lasat dusa de val, dar nu-mi pare rau.hee hee