| Kitty999 a întrebat:

Catre fetele care au folosit sau folosesc Rigevidon 21+7, nu ati observat ca creste sinul si aveti pofta de mincare?

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

De ce folosesti pastile? foloseste folii chinezesti sunt ieftine si au eficienta 100% si efecte secundare 0% se introduc cu 10 minuteinainte de fiecare contact sexual se gasesc in farmacii e o folie dintr-un material care se topeste in contact cu umezeala big grin

| Kitty999 explică (pentru soul2soull):

Mie mia precsris medicul deoarece eu nu am ciclu regulat sh sa-mi-l reguleze happy happy

| soul2soull a răspuns (pentru Kitty999):

Ia cauta pe google efecte secundare Rigevidon si mai stam de vorba