| CeViata a întrebat:

Ce apreciati cel mai mult la persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| GinaGina a răspuns:

.faptul ca ma respecta, ca imi acorda iubirea si afectiunea de care cred ca cu totii avem nevoie, apreciez cel mai mult faptul ca a intrat in viata mea!happy

| adelolyta a răspuns (pentru GinaGina):

Ce frumooooos:X:X:X de acord:X:Xbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

Ce apreciez? Cred ca ar fi mult mai usor sa spun ce nu apreciez!
Iubesc totul la ea. Nu exagerez. Totul! De la defectele ei (pentru ca imi aduce aminte de mine), pana la calitatile ei cele mai devoltate.
Iubesc felul in care arata, felul in care vorbeste, felul in care rade, zambetul, ochii aia superbi, felul in care se imbraca...totul! Presupun ca asta inseamna cu adevarat sa iubesti pe cineva: sa ii accepti ceea ce este ea, cu tot cu greselile si defectele ei, chiar daca s-ar putea sa fie foarte multe!

| Elly7890 a răspuns:

Sinceritatea,iubirea,respectul si intelegerea

| KeporLove a răspuns:

Increderea si seriozitatea care o abordeaza relatia. Tandretea si rotmantizmul.

Eu sunt un baiat care pun suflet intr-o relatie indiferent de cat de mult ar dura. si nu prea iau in serios sfaturile care ar pune in pericol relatia si comunicarea dintre noi. ii las sa ne barfeasca

| GinaGina a răspuns:

P.A.R.I.S
P=prietenie
A=armonie
R=respect
I=iubire
S-Sex

| anaiddoll a răspuns:

Eu una apreciez sinceritatea :X pentru ca din punctul meu de vedere e cea mai importanta intr-o relatie datorita faptului ca daca nu este sinceritate nu este o relatie reusita, toate celelalte se leaga de sinceritate cel putin in mintea mea. Daca persoana iubita e sincera atunci iti spune ce simte exista comunicare, fidelitate.