| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Ce va place cel mai mult din persoana iubita? Ce apreciati la ea?

9 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Imi place ca vorbeste foarte frumos, ca e o persoana iubitoare si nu imi ascunde nimic intre noi nu exista secrete.
Si imi place si cum arata mai ales buzele :X

| butterfly27 a răspuns:

Aveti dreptate ca frumusetea e trecatoare.Sufletul e tot ce conteaza.Intelegerea,respectul si increderea.Si iubirea sa nu uitamhappy :*

| koshmarul a răspuns:

Imi place ca ma intelge si ma face cel mai fericit din lume. respect ca pentru prima data cind a facut dragoste a facut-o cu mine.

imi plac ochii ei gurita si foarte mult sinii

nu uita sa-mi dai funda

| alonet a răspuns:

Faptul ca ea e sotia mea, jumatatea mea ea sunt eu si eu sunt ea, poti spune acelasi lucru despre o iubire din tinerete care e trecatoare si lasa lacrimi amara in urma ei?!

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Bunu` simt. Sa stie sa vb cu tine.nu fel si fel de basinosi care vb cu fa oh go on

| eliza_4776 a răspuns:

Comportament,atitudine,modul de gandire :d

| 1234_7760 a răspuns:

Eu apreciez totul la pr meu... din punctul meu de vedere nu are niciun defect

| Gabytzuu001 a răspuns:

Eu nu ma uit la... frumuseti. Ca unele sunt foarte frumoasa dar si foarte proaste!laughing scuze de limbaj
Pe mine o fata ma atrage cu comportamentul ei. Exact, te-ai prins!
P.S : Frumusetea dispare

| PurityBecameBlasfemy explică:

Koshmarul gandirea asta...nu suport tipii care au ceva cu persoanele care si'au inceput viata sexuala cu altii.numai sunt bune ele sau cum? respect...nu o iubesti?