| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce apreciati cel mai mult la persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Apreciez faptul ca este cel mai bun lucru care mi s-a intamplat, o fata deosebita si intelegatoare, cu bun simt si care-si vede lungul nasului.

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Wow, cel mai frumos lucru citit pe ziua de azi. Fata aia e super norocoasa ca te are langa ea

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e deloc stresanta.
Parca nici n-ar exista thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

on the phone lol

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nu am o preferinta anume, iubesc totul la el.

| Unsfatbun a răspuns:

Apreciez că este o fată înțeleaptă, blândă, cea mai bună mamă pe care ar fi putut să o aibă copilul meu...
Are multe calitați și-mi place când le pune în valoare.
Defecte avem cu toții, deși nu asta caut la ea.
Faptul că ma caută, că o interesează cum imi merge ziua, este mai mult decat i-aș cere!
Apreciez în mod special că este dispusă mereu să descoperim lucruri noi împreună.

| anonim_4396 explică (pentru Unsfatbun):

Ce drăguț happy