| Loly.Emh a întrebat:

Ce apreciati mai mult la persoana iubita? Ce va cucereste la el/ea?

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Apreciez faptul ca prin felul lui de a fi a reusit sa ma schimbe si pe mine, sa ma faca sa simt ca traiesc, sa ma ajute sa zambesc chiar si cand imi venea sa plang, apreciez foarte mult simtul umorului, apreciez faptul ca imi este alaturi intotdeauna si ma ajuta sa merg mai departe orice ar fi. Imi place totul. Zambetul si privirea sa care ma dau pe spate sa zic asa, faptul ca ma pierd in ochii lui, ca alaturi de el ma simt ca in al 9-lea cer, sa spun asa, atunci cand foloseste parfumul acela pe care il adorhee hee, sinceritatea lui si faptul ca este direct intotdeauna... Si pentru toate il iubesc si il voi iubi intotdeauna!

12 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Ochii, buzele, corpul, felul de a fi, simtul umorului, inteligenta, faptul ca ma iubestewinking

| marsy a răspuns:

Sufletul mare... iubirea pe care mi-o ofera

| SufletDeCopil a răspuns:

Pai, eu as zice personalitate si nu aspectu fizic care este schimbatorhappy...

| daniDeeDee a răspuns:

Simtul umorului. happy
zambetul. big grin
ochii...

tot love struck

| me_3408 a răspuns:

Pai prima data ma uit la cum arata big grin Adica nu am cum sa stiu cum e din prima happy. Adica ma uit la ochii lui, as prefera sa fie albastrii (am eu o boala cu ochii albastrii tongue). Dar trebuie sa aiba si o personalitate frumoasa, adica sa se poarte frumos cu mine si...sa ma apare daca se intampla ceva. Tie?

| Derpina204 a răspuns:

Personalitatea, infatisarea, zambetul, gesturile, sensibilitatea. day dreaming
Ce sa mai.
Totul :X

| Bubble a răspuns:

Simtzu umorului.
fara simti ca esti langa un copac sau un manechin.
nu e mare difconfused

| viotm a răspuns:

Siceritatea in primul rand, urasc minciuna, ochii ( al prietenului meu sunt albastri pot spune ca m-a cucerit cu ei :d), zambetul, personalitatea, simtul umorului si '' sa aiba capul pe umeri''

| yonutz_7445 a răspuns:

Frumusetia, bunatatea sufleteasca, sinceritatea si felul ei de a fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii, privirea.
Felul in care intelege lumea
Tot ce ascunde, ce spune, ce gandeste
Ce iubeste si ce uraste
Intrebarile si raspunsurile
Timiditatea, tristetea, bucuria, zambetul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinceritate, simtul umorului, ochii, sa arate bine.

| alexya_4361 a răspuns:

Cel mai mult apreciz la persoana de langa mine ca intotdeauna vorbim deschis despre orice subiect.