| MariusDeejay a întrebat:

Fetele ce ati alege intre un baiat frumos si unu urat?

36 răspunsuri:
| ostea a răspuns:

Nu exista om urat pentru ca fiecare om se completeaza unul pe celalalt; Fiecare are sufletul sau; Precum este urmatoarea vorba '' Fiecare sac isi are peticul sau '.

Mie poate imi place de un baiat si la prietena mea sau celorlalte fete nu le place, asta nu inseamna ca este urat.

Fiecare persoana are gustul sau;

| DianaScorpio a răspuns:

Frumusetea este relativa.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Frumos! b-) dar sa aiba sufletu` bun.

| RyGoLeTa a răspuns:

Cel frumos. happy

| LNK a răspuns:

Intrebarea ta e... pointless.

| venusdoom a răspuns:

Unul inteligentwinking

Răspuns utilizator avertizat
| morningstar a răspuns:

Frumusetea si uratenia sunt 2 lucruri abstracte. Ceea ce mie mi se pare frumos, altcuiva i se pare urat. Sau pot parea frumoasa in ochii cuiva iar in ochii altcuiva urata. Eu as alege pe cel care imi place mie ( evident ca eu il vad frumos) indiferent de cum li se pare altora.

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Lol ia gandeste-te

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Nu conteaza suprafata doar interiorul!

| פרנקו a răspuns:

E o intrebare irationala(esti incult) scuze expresia big grin

| NancySweetty99 a răspuns:

Logik ca pe ala frumos da sa fie si destept gandeste si u :p

| papusikatha a răspuns:

Unul intrehappy

| papusikatha a răspuns:

@Nope el macar a avut curajul sa puna poza cu el, tu ai pus poza cu un personaj animat. Marius fiecare om are ceva frumos, indiferent de aspect, intelegerea si comunicarea dintre doua persoane ajuta foarte mult intr-o relatie. Daca esti o persoana buna atunci oamenii te vad ca pe un om frumos. am intalnit des fete frumoase care habar nu aveau sa lege 2 cuvinte si sunt foarte ocolite sa stii.Concluzia o poti trage singur.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Mda. Ce intrebare... Revenim. Normal ca pe ala frumos!

| Shiva a răspuns:

Si toate blondele : pe ala cu bani

| starmaker a răspuns:

Tu ce crezi ca vor raspunde?happy

| Ciuuf a răspuns:

Eu una as alege unul uart pentru ca nu conteaza infatisarea ci sufletul...parerea mea

| Aasdfghj a răspuns:

Pai depinde... daca eu plac un baiat e normal sa il consider frumos, dar altele poate nu. oricum mai mult sufletul si ce are in cap conteaza ca frumusetea este trecatoare:p

| annkaa a răspuns:

CEau:*
ceva normal ca l-as alege pe ala frumoslaughingnuma sa fie destept daca e prost si frumos nu l-as alege mai bine ala urat si desteptlaughing

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Pai depinde de suflet și de personalitatea lui:
De ex: dacă acel băiat frumos nu știe cum sa se comporte cu mine, și este egoist cu persoanele din jur.
Iar băiatul urat știe cum sa se comporte cu mine. și are o inima.Eu l`as alege pe cel urathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fim serioşi.Toate l-am alege pe cel frumos, asta e clar. Pe cel pe care tu îl consideri frumos.Ce văd eu frumos, s-ar putea ca o altă fată să vadă urât.Şi invers.S-ar putea să existe unele chestii care să facă diferenţa între cei doi. Iar asta te-ar putea face să-l alegi pe cel "urât".Pun între ghilimele pentru că nu există oameni urâţi. Fiecare e frumos în felul său.

| βėan a răspuns:

Dupa avataru' tau... Poti sa fii milionar in euro ca tot nu te-ar alegesmug
Sper ca te-am ajutat funda?laughing

| RainbowAndra a răspuns:

Frumos love struck, da' sa nu fie prost.

| BLABLAGAGA a răspuns:

Frumos

| BLABLAGAGA a răspuns:

Un baiat inteligent.

| Patty99 a răspuns:

Lol

| CetateancaTurmentata a răspuns:

Unul normal, de preferabil sa nu fie vreun manelist /,, destept" care foloseste cunvinte,, smechere" / adept al limbii romane, marca Vanghelie-Goagal.

| CetateancaTurmentata a răspuns:

Ca tot veni vorba, voi baietii ce-ati alege? O don'soara din specia,, Daniela Crudu & Simonica Sensual" sau o,, plicticoasa" care nu iese in evidenta si isi vede de cozonacul ei?