| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar putea sa însemne dacă ați sta pe pat lângă o fata, ați tăcea amândoi și ea ar trage un parț? Cum ați reacționa baieti, ce i-ati spune fetei? Ați mai întreține vreun raport sexual cu "ea"? Din cauza emoției ar trage vântul acela sau de ce?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Doamne,cate va mai trec prin minte!laughing)))
Am ras, sa stii, e una din cele mai haioase intrebari pe care le-am citit in ultima vreme!
Situatia descrisa de tine e hilara, dar si mai hilar este cand ti se intampla in sala de sedinte, in fata investitorilor, intr-o liniste mormantala.
Emotia!laughing))
Nu mi s-a intamplat mie, dar cand ne-a povestit prietenul nostru am pleznit de ras! Ca si la intrebarea ta!
Si ca sa-ti raspund, da-i dreptul rasului sa scoata verdictul, razi mai intai si hotaraste apoi ce va urma!
laughing)

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Eu eram serios pana acum nu știu ce e cu mine laughing de mult simțeam sa pun întrebarea asta. Un amic imi spusese ca în timp ce voia sa ii dea vrăjeală unei fete gen ce lucra,sau care era povestea, si brusc i-o scăpat o besina, la care ea ii spune : e de ajuns, nu msi vreau sa aud nimic
Pai na, unii mai au probleme cu burta, dar sa știți ca se poate de la anxietate când ai emoții sa îți mai scape o radasca involuntar happy

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu asta,aveam o colega in facultate saraca,la fiecare examen, asa reactiona!
Mancarea ca mancarea, se poate controla, dar cand sunt emotiile, mori incet!laughing)

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Înseamnă că era blindata fata, avea antiscut pe raze kilometrice, avea o șansă mare sa nu fie prinsa în timpul...
Știu cum este, e greu sa controlezi emoțiile, dacă vin și în serie ca la lăutari e belea mare.

Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca te-a speriat doar un pârț, mai bine te intorci la masturbare.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Era ipotetica întrebarealaughing

| Hammurabi a răspuns:

laughing Și ce dacă i-ar scăpa un pârț?
Doar n-ar fi o rachetă termobarică de-a lui Putin.
Probabil i-aș zice "noroc, sănătate" și aș face-o să râdă.

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Dacă nu creează turbulente e ok, dacă nu e masivahee hee bună idee laughing

| VoidEternal a răspuns:

Ce ar putea sa insemne?

Pai ar putea sa insemne că și femeile și bărbații au un sistem digestiv. Who knew...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Presimt ca VerginicaVacaGrasa va fi inspirat intr-un fel de intrebarea astahee hee

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mno fain, acum ești și prezicătoare, poate îmi dai și mie odată în tarot baby Rosa

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
In primul rand a trage vanturi sau a te besi, pe cat de neplacut e dupa miros, uneori, e foarte sanatos, si e fiziologic natural pentru corpul uman. Se elimina gazele din organism care sunt deja in colon. Trebuie cumva si ele eleminate. De obicei, ceea ce mananci determina cate gaze produce organismul.
Romanii sunt mai pretentiosi la vanturi.
Am fost in 2019 in Danemarca si acolo, cand oamenilor le vine sa dea vanturi se ridica pe o parte, ca sa poata elibera mai usor besina, si o fac chiar si in public, cand sunt in vizita la alte persoane, facand glume pe seama asta.
Acum, alta este cand esti in intimitate cu partenerul. Incearca pe cat posibil sa nu dai vanturi, sau daca simti ca iti vine sa dai vanturi, scuza-te si mergi la toaleta. Uneori, facand treaba mare, odata cu fecalele se elibereaza de gaze si portiunea de colon.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Așa și ce dacă dă care ar fi problema lol laughing)

| anonim_4396 explică (pentru CristianPetre2002):

Ar fi interesant sa staui lângă o fata frumoasa foc si sa dea masiva, nu cred ca se întâmplă în fiecare zi asa ceva, mai ales la prima întâlnire

| atuncicandsoarelevarasari a răspuns:

Deci, in calitate de fata iti pot spune ca puteai sa faci o gluma de genu "dati o pe fata mea" sau " caca te pe mine", evident glumesc si acest comentariu este scris alaturi de iubitul meu care se "baseste" cu mine pe discord.