| anonim_4396 a întrebat:

Este o întrebare ipotetica. Ce v-ar spune dacă o fata /femeie ar trage cocaina, sau maria înaintea actualul sexual cu un băiat/bărbat? De ce nu ar face sex și fără sa tragă pe nas cu un băiat? Băieți voi ați face sex cu una buna rău care trage lângă voi înaintea partidei? Cocaina le creste libidoul sexual, sau de ce ar face asa?

Răspuns Câştigător
| Emma24dsxd a răspuns:

In primul rand nu o face neaparat ca sa poata face sex, este pur si simplu placerea ei, efectele care le ai plus actul sexual duc spre o placere intensa si e cutotul mult mai intens. Daca mai pui si o muzica e prea bine :-D

| anonim_4396 explică (pentru Emma24dsxd):

Mulțumesc de răspuns, foarte relevant răspunsul tău,dar nu înțeleg de ce ar alege cocaina care creează o dependenta de care scapi foarte greu,și nu marijuana, care nu produce dependenta dacă este consumata rar, și oferă și la rândul ei cam aceleași chestii pe care le ai menționat, posibil sa fie mai intens sexul de la coca decât de la "Maria", dar foarte greu scapi de dependenta de coca, pentru unii care au traume e chiar imposibil.
Btw, care din cele 2 ar ajuta mai mult pe depresie? Dacă dragi coca rar mai ramai dependent? Sau din moment ce ai tras odată tot îți vine sa "tragi "? Întreb asta ca unul o singura data o tras iarba și nu o mai tras deloc după aia, nu o mai simțit, ma gândesc ca coca e altfel. happy

| Mosotti a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Pai trage pentru ca, cocaina pe langa euforie o sa-ti accentueze pofta sexuala si intensitatea orgasmului.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Nu știu, eu nu am luat asa cevalaughing dar vad ogramada de oameni care se droghează, e incredibil asa ceva

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e asa incredibil, le da o stare placuta in viata asta mai de cacao unde bucurii sunt mai putine, totu e sa nu abuzeze sa devina dependenti si sa le fie mai rau dupa aia.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Tocmai ca viata de cacao te face sa mai iei iar si iar, când trece efectul iar ai o stare de rahat, și ca să ajungi din nou la starea aia trebuie din nou sa tragi. Au bucurii, mulți din prostie trag, nu ca viata e dezolanta

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu cum e, amice. Si eu am consumat o vreme "legale" in adolescență, in perioada liceului. Slava Domnului ca am putut sa ma las la timp.

Trageam din alea iar apoi faceam s.x cu iubita mea de la vremea aia. Ea nu stia ca eu consum "legale", doar cativa amici de ai meu cu care trageam impreuna stiau.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai in mod normal un om inteligent nu ia, pentru ca stie ca va fi mai bine pe moment, dar apoi va fi de 10 ori mai rau ca inainte, deci nu merita.

Nu, multi au bucurii dar nu strica sa aiba si mai multe bucurii, asa mi s-a raspuns mie "ma simt bine, dar de ce sa nu ma simt si mai bine?". Ca intrebasem unu care avea o viata buna si financiar si emotional si pe sanatate, si asa a raspuns. Doar ca ala trage mai rar si nu are chestii negative, se simte si mai bine atunci cand trage.
Si da, se simte si mai bine, e corect.

21 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E cam așa cum gândesti tu, dacă citesti ce scrie aici (sper să nu inspir pe nimeni big grin )

https://sense.info/en/sex/sex-alcohol-and-drugs/effects-drugs

... desi eu cred că procedează așa, din cauza dependenței.

Sunt unii care nu pot trăi nici fără sex, nici fără droguri.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Mersi stimata flores.

| Mosotti a răspuns:

Trage pe nas cocaina pentru ca aia ii ridica libidoul si face mai tare orgasmul, e foarte logic.
Si normal ca prefera sa traga decat sa nu traga, ca sa fie chestia mai tare sexul adica.

Normal ca as face, ce daca trage langa mine pe nas? Nu e nici o problema. Poate trag si eu sa vad cum e macar odata, hahaha.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Și sa nu tragă nu e normal? happy de ce ar fi normal sa tragi asa ceva când ramai dependent!? E rău daca doar asa se pot simți bine laughing eu nu am nevoie de drog ca sa ma simt bine, și sunt sigur ca nici alții/altele...

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu, ca ei vor sa se simta si mai bine decat bine, de aia fac asta, depinde, daca o face rar, nu devine dependent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil o face sa se simta mai high in timpul actului se. xual sau probabil nu o atrage acel barbat si o face cu el doar din nevoie financiara si ii e scarba de el si consuma substante interzise ca sa reziste partidei.

Eu in adolescență am consumat etnobotanice iar prima mea iubita nu stia asta. Veneam si la liceu "tras" si inainte sa am relatii intime dar noroc ca nu si-a dat nimeni seama si ca nu am devenit dependent.
Trageam vreo 5-6 legale pe zi.

Cred ca as face-o cu o tipa high, n-ar fi o problema, dar dupa aceea as redirectiona-o spre o clinica de specialitate, in caz ca e dependenta.

| Mavni a răspuns:

Genul acesta de fete/femei nu agreaza sexul cu partenerii impusi sau intamplatori. Ca sa le fie mai usor, se drogheaza. Nu o fac de placere, nici pentru libidou.

| anonim_4396 explică (pentru Mavni):

Wtf ce răspuns smecher ai dat
Deci, crezi ca îl face ca i s-a impus de cineva sa facă sex? De fapt ea nu îl place pe tipul respectiv? Ba deci nu cred ce răspuns smecher ai dat laughing și la faza cu întâmplători ai dreptate, și dacă ia coca cu ce o ajuta sau alt drog? Ca doar tine minte tot ce a făcut, nu uita ma gândesc asa ceva. Da-mi te rog frumos un răspuns dacă vrei mai amplu. Da, ala are cunoștințe bazate, influente, neamuri, și neamurile lui cunoaște multe fete, sunt bazați. De ce nu ar face totuși fără sa se drogheze?

| Mavni a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu ai inteles, pot sa-ti scriu pana maine dimineata.

| anonim_4396 explică (pentru Mavni):

Ești cam arogant, și nu te prinde Men.
Cocaina folosita in cantitati mici, il face pe consumator sa se simta euforic, plin de energie, vorbaret si cu simturile ascutite (vaz, auz, atingeri). Nu chiar toate o fac ca sunt constrânse sau că nu prefera sexul la intamplare, ci pentru Senzații tari, păcat de ultimul răspuns, ai dat-o în gardwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru Mavni):

Si asta poate fi o posibilitate, cand are un interes si trebuie sa faca sex cu cutare, ca sa-i fie mai usor, ia coca si trebuie mai usor prin asta, dar asta ai rar, pentru ca mai rar esti in situatia asta.

In general trag pe nas ca sa aiba si starea mai buna dar si sa aiba oorgasm mai tare si pofta de sex mai tare.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Mavni a zis bine, sunt si cazuri asa, cand ai un interes si trebuie sa te culci cu x, si ca sa-ti fie bine tragi putin pe nas.

| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Ok draculelaughing