| anonim_4396 a întrebat:

O virgina se atașează de primul băiat cu, care întreține primul raport sexual? Sau este doar un mit?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Te atasezi de barbatul pe care-l iubesti, nu cu care ai sex, doar pentru ca ai avut sex.
Tu ca baiat, te atasezi de prima fata cu care faci sex?
daca se intampla ca baiatul cu care faci sex sa ajunga sotul tau, da, poti sa-i spui "atasare" dar in realitate, ata se intampla destuld e rar, d eci nu, nu te atasezi.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea ta este lipsita de logica, fiindca NU exista 2 persoane care sa fie identice d.t.p.d.v astfel ca orice parere sau presupunere este subiectiva si din acest motiv lipsit de orice valoare practica. Concluzia o poti trage si tu de unul singur daca ai o minima logica si ratiune in gandirea ta. big grin

| Andreeush a răspuns:

Nu e adevărat!

| Frank51 a răspuns:

A fost si inca este un mit aiurea.

| sofisis a răspuns:

Nu.

| Emma30555 a răspuns:

Eu zic ca psihologic are un impact. Da este adevărat

| anonim_4396 explică (pentru Emma30555):

Https://www.intuitivebody.com/healing-the-womb/

Si psihologic da si energetic, la voi e diferit primii conteazã enorm. Dacã vezi sexul ca pe ceva energetic. La voi are un impact major.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| Usordargreu a răspuns:

Un mit! logic

| Alegeo a răspuns:

Clar nu! depinde de timpul de relatie dintre voi, de sentimentele dintre voi... fata poate sa se culce cu tine si din curiozitate. virginitatea nu mai e ce era odata.