| Mădă789 a întrebat:

Bună, cum să imi sărut iubitul sa se simtă bine în pat?

Răspuns Câştigător
| Daria3333y a răspuns:

Bună e simplu îți spun cum procedez eu cu iubitul meu începi să il saruti pe buze in timp ce ii ridici hainele după ce iai ridicat hainele cobori încet cu buzele pe pieptul lui si îi mângâi sfarcurile le săruți le mângâi încet și o sa vezi ce plăcere ii faci după cobori încet cu buzele pe burtică mângâi Burtică si el o să se simtă foarte bine poți face asta și când e stresat după ce ai ajuns la piept uita de tot iubitul meu nu se mai satura de asta mie imi place să i-l iau prin surprindere stă pe telefon ii iau telefonul si încep fa asa să vezi ce bine se simte nu se mai satura

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Peste tot.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru atata lucru nu trebuie sa-l saruti, doar sa-ti desfaci picioarele.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, probabil nu stia asta.

| Lukasssz a răspuns:

Pe penis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex anal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruta l sub patlaughing

| felixf a răspuns:

Depinde de baiat. Fiecare baiat/barbat reactioneaza altfel. Dar sunt anumite zone unde nu poti da gres. De exemplu, vii pe la spate si il saruti pe gat, urechi. sunt zone extrem de sensibile. prin fata, te pui in bratele lui si il saruti urcand pe gat si urechi. Daca sunteti intinsi in pat descrierae domnisoarei Daria3333y este perfecta. Daca are picioare sensibile, poti incepe cu un masaj la picioare si urci cu mainile si buzele de pe talpa piciorului unde zabovesti pe talma spre genunchi. Gnunchiul este tot o zona erogena. Urci i il mangai in acelasi timp spre popliteu, fund si altele. Te va lasa sa-i faci ce vrei. Daca il vezi stresat pescaun, ii poti lua capul si sa-l pui peste sanii tai si ii faci masaj la tample sarutandu-i fruntea, intorcandu-te ulterior spre el si te pui in bratele lui continuand cu masajul si pe umeri si pe piept. Daca are par pe piept te poti juca cu acel par si il destresezi instant. Se pot scrie romane cu acest tip de mangaieri. Exista la un moment dat o carte, arta de a face dragoste cu un barbat. Te poate ajuta.

| Darky000 a răspuns:

Pe buze, preferabil pe penis

| StanescuLata a răspuns:

Simtitul bine in pat ar trebui sa fie bidirectional, fiecare ar trebui sa isi atinga maximul de fericire in stilul lui. Daca nu merge asta, incearca sa citesti Tantra. Spor la ciocane!