| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac? M-am certat urat cu iubitul meu aseara.Am ajuns la o discutie aprinsa, ne-am certat din cauza sexului, m-a bruscat sa ma intoarca cumva in 69, naiba stie cum, desigur ca n-am acceptat, asa m-a luat de solduri sa ma intoarca de parca eram sac de cartofi.Asa si dupa eram peste el si am dat sa l sarut da mi se parea ca nu are chef, ca nici nu tinea mainile pe mine sau ceva si l am intrebat daca mai are chef si am ramas asa cateva secunde ne uitam unul la altul apoi o zis sa ma dau jos, si i-am facut pe plac, ne-am imbracat, si dupa am inceput sa ne certam.
Eu ii reprosam lui ca nu se pricepe [ nu eram nici macar umeda si se plangea ca de ce nu intra ] iar el mi-a spus alte lucruri urate dupa care a urmat bomba " Esti fata visurilor oricarui baiat ..nu faci nimic happy "
In momentul ala m-am abtinut sa nu i dau o palma, asa ca i-am zis sa iese afara, era 4 dimineata.
M-a deranjat foarte tare ce mi-a zis, i-am zis ca nu vreau sa l mai vad ca n-am nevoie de oameni falsi. Avem 2 an ..asa sa se incheie totu oare? happy
Nu fac 69 ptc : am avut o experienta urata acum cateva luni cu 69, stiu ca in timp ce o faceam a tras cumva asa tare si a iesit aer din vagin si el o crezut ca m-am besit sau asa ceva, si o inceput sa rada ca un nesimtit si m-am simtit enorm de jenata.De atunci cred ca am mai acceptat de 2 ori insa eram incordata, incomoda, nu mi placea si ma dadeam repede jos.
Nu fac 2 lucruri in pat : anal, si nu inghit sau tin in gura.Aa, da, si 69 ptc din cauza lui ma simt jenata happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca era in locu lui faceai un 24

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mananca niste fasole inainte si dupa fa 69 si trage-i cateva sa nu mai rada rolling on the floor

| Freya1 a răspuns:

Nu este ok sa faci lucuri pe care nu simti sa le faci iar el daca isi doreste ceva anume de la tine ar trebui sa stie cum sa puna problema.
Lucurile astea ar trebui discutate si lamurite nu trantite asa aiurea pentru ca pica prost.Tu daca ii explici lui frumos ca nu te simti ok sa faci anumite lucuri deoarece te simti jenata iar el in loc sa te ajute sa te relaxezi te ia inderadere sau nu ii pasa nu merita sa dai nici un scuipat pe el si da sa stii ca se poate termina o relatie dupa 2 ani in felul asta chiar daca pare absurd. Daca nu discutati si nu rezolvati problema asta poate sa fie o mare cumpana.(apropo daca vrei sa faci 69 si sa stai mai comod puteti sa stati si pe o parte nu doar unul peste altul documentativa mai mult ca sa va simtit mai bine)

| alina2k18 a răspuns:

Pai nu mai face 69winking
Doar oral lui, cu talentwinking nu te baga daca nu stii sa o sugiwinking
Stai eventual in genunchi si nu o sa mai ai probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Esti fata visurilor oricarui baiat ..nu faci nimic " laughing Cred ca trebuie sa fii un prost aparte sa ii spui verde in fata asa ceva prietenei tale. Desigur, nu o face mai putin amuzant. Faza e ca nu prea va intelegeti la capitolul dormitor. Ori vorbiti ori plecati pe drumurile voastre. 1 din 2 clar trebuie sa se intample.