| omgwtfbbq a întrebat:

Am evoie de ajutor... Acum cateva zile m-am despartit de prietenul meu din cauza ca a vrut sa luam o pauza (practic nu ne-am certat) si mi-a promis ca se va intoarce la mine, iar eu am acceptat acea "pauza" si a 2-a zi era cu alta. Eu inca tin la el si il iubesc si nu pot sa il uit... ce trebuie sa fac? O sa se tina de promisiune si o sa se intoarca la mine sau m-a mintit pentru ca o prefera pe ea in locul meu?

Răspuns Câştigător
| adryanna_7314 a răspuns:

Cred ca expresia,, s luam pauza" e ca nu vreau s mai stau cu tine, dar intr-un mod putin mai frumos spus...si nu cred ca o s s intoarca prea curand la tine...s va intoarce poate dupa ce nu va mai fi cu fata aceea

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat