| anonim_4396 a întrebat:

Ce are de nu pot sa postez toata intrebarea, imi afiseaza doar inceputul ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| andrei_1403 a răspuns:

Tio pune pe toata.dar n-au loc sa scrie toata intrebarea asa ca scriu in paranteza (mai mult)

2 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Nu cumva iti afiseaza doar inceputu pe pagina unde arata toate intrebarile? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TPU mai are multe de facut. Nici macar nu poti sa-ti stergi o intrebare sau raspuns. Poate fi vorba de o eroare. Am intalnit si eu probleme de genul. straight face