| anonim_4396 a întrebat:

Deja TPU devine enervant, postez intrebari si nu le afiseaza pe site nici dupa o zi, cica e in asteptare.Ati patit si voi la fel?

M-as mira daca mi s-ar posta intrebarea asta pe site...

9 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Ti s-a postat happy

| BOOBZen a răspuns:

Ma la ultima intrebare e adevarat ca din 10 septembrie 2010 ai postat-o? Chiar de atunci nu-ti poti vedea intrebarile? Trimitele un mesaj la contact pentru ceea ce te deranjeaza, eu asa as face...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie in cateva oremi se aproba...nu primesc eu prea multe rasp la fiecare intrrebare...si asta ti sa postat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Penultima intrebare nu e din 10 septembrie, dar vad ca nu pot vedea decat eu intrebarile care sunt in asteptare

| Sabiina a răspuns:

Pai, s`a postat. :d Eu nu patesc asa cu intrebarile, ci cu raspunsurile. Imi spune ca am 2 rasunsuri la intrebare si nu imi apare niciunul. Dar inchid, deschid din nou de cateva ori si imi apare pana la urma.laughing

| Boboecelmaitaredepelume a răspuns:

Eu nu am patit asta niciodata, imi pare rau pentru tine

| alextheking11 a răspuns:

Mie mi le posteaza in 15 min!

| marilen a răspuns:

Toate intrebarile trebuie moderate. Dureaza ceva timp.

| Princess_4787 a răspuns:

Mie imi place TPU.