| AndruCriistina a întrebat:

Ce as putea sa fac ca sa ma bag in seama cu baiatul care sunt indragostita de el? Tin cont ca am mai vorbit cu el de multe ori, m.am combinat cu el asta vara, dar de ceva vreme pot spune de 3 saptamani sau chiar o luna numai mi-a zis nimic, numai m-a saluta care inainte mereu mai imi zicea cate ceva. Stiu ca a avut o iubita acum putin timp, nu stiu daca inca mai este cu ea, stiu sunt sigura ca nu tine la ea pentru ca, cand am vorbit cu el odata i-am zis " am vazut ca ai iubita, si el mi.a raspuns da dar las.o pe ea " si imi continua zicand lucruri de genul " viata mea, iubire, zano... ". Unicul lucru ce vreau e sa stiu de ce s.a racit in halul asta? L-as baga eu in seama dar nu stiu parca l.as avea in fata si am acel sentiment de rusine... ce sa ii zic?

5 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

Poate că i s-a trezit şi lui conştiinţa, intuieşte că lucrurile s-ar putea să nu meargă şi atunci nu vrea să-i facă un mare rău!
Doar ştii că în această situaţie în care te afli, în care tu eşti atât de pierdută în sentimente, tu eşti foarte VULNERABILA în a avea de pierdut!

| einenebun23 a răspuns:

Poate ca si tu l-ai evitat in ultimul timp si asta l-a facut sa se raceasca fata de tine sau vrea sa demonstreze ca este un tip orgolios si vrea ca tu sa faci primul pas.

| princess004 a răspuns:

Poti sa intrii pe el si ia-l putin la misto. spune-i ca 'nu mai stie baga lumea in seamna de cand e intr-o relatie' sa ma rog, daca mai e intr-o relatielaughing. si intra tu de cateva ori pe el si dupa va intra si el pe tine si asa o sa va apropiati din nou:*:* bafta!