| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege intre: a trai impreuna cu prietena si o verisoara intr-un apartament de doua camere, destul de frumos, sau a trai cu un coleg de grupa de la facultate?

Desigur, verisoara va dormi in camera de zi pe o canapea extensibila, iar eu si prietena in dormitor.

Si un alt aspect, prietena mea a facut sex din greseala cu acest coleg care imi este amic foarte bun, inainte ca eu sa devin prieten cu ea. La inceput pentru mine nu conta aceasta treaba.

Cand imi aduc aminte de treaba asta, nu-mi cade bine deloc, dar e din trecut totusi. Niste pareri sunt chiar binevenite. Mersi

8 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Mai bine cu verisoara si prietena, asa nu risti ca relatia sa se raceasca, iar tu te simti bine ca esti "in familie".

| Prezidentul a răspuns:

Unde vrei tu!winking Eu as sta cu fetele. De ce sa-mi las prietena singura?

| zxzx a răspuns:

Putea sa si-o traga si cu tot blocul daca nu era cu tine, n-are legatura.

| Bidx a răspuns (pentru zxzx):

Buna fazalaughinglaughingrolling on the floor

| IonutRonaldo7 a răspuns:

A facut sex din greseala cu prietenu tau?laughing))) fi realist. A vrut sa faca, nu ca a facut din greseala si decidete tu unde sa stai, unde tiar fi tie mai bine, nu intreba pe altii care nu cunosc situatia!

| RasberryB a răspuns:

Buna!
Referitor ca a facut sex din greseala nu prea cred dar in fine. E alegerea ta, dar daca ai alege sa stai cu prietena si colegul tau relatia s ar racii deoarece cred ca ea nu s ar simtii prea bine sa stea cu baiatul cu care a facut sex "din greseala" si sa il vada mereu langa ea happy atata timp cat e cu tine. Deci cu siguranta ar fi mult mai ok daca ai alege o pe verisoara ta, ea fiind fata probabil se vor intelege foarte bine!

| n4ami a răspuns:

Referitor la partea cu sexul din greseala, e ca ea regreta acest fapt acum, era si ametita, si plus e si greseala mea ca m-am implicat in relatie cu ea constient de relatia pe care au avut-o cu el, si am inceput sa tin la ea.