| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face daca iubitul/iubita voastra ar pleca din tara pentru o perioada lunga de timp? v-ati desparti de el/ea sau ati continua relatia?

Răspuns Câştigător
| carnat a răspuns:

Hmm, daca iubita mea ar pleca mai mult timp nu m-as desparti de ea.ar fi greu, dar m-as gandi ca la final totul o sa fie bine, pana la urma o relatie se bazeaza pe incredere si chiar am destula.normal ca am tine legatura, cat de mica, dar tot am tine-o, in functie de programul fiecaruia, dar de despartire nu se pune problemawinking

11 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

As continua relatia.

| GenEu a răspuns:

Nu cred ca o relatie la distanta ar merge, asadar m-as desparti.

| dEEa_8468 a răspuns:

As continua happy

| tavy_7886 a răspuns:

Buna.
eu prima data m-as gandi sa continui relatia... dar peste o luna(cam asa) nu ar mai merge nimic.sad pentru ca relatile la distanta nu merg. e foarte greu.eu m-as desparti de iubitul meu dupa ceva timp de cand ar pleca din tara...bineinteles ca trebuie sa il anunt si pe el. dar ii voi spune cald, frumos astfel incat sa nu sufere prea tare.multa bafta! toate cele buna:*

| CristiCryssu a răspuns:

As continua relatia, atata timp cat e vorba de dragoste adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as face sex prin telefonlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As continua relata pentru ca il iubescsi am incredere in el, si stiu ca si el ma iubeste

| RockForever99 a răspuns:

As continua relatia...

| Outofme a răspuns:

Pai... sti vorba aceea: out of sight, out of mind(ochii care nu se vad se uita)... dar daca nu pleaca pentru f mult timp ar fi bine sa ramaneti imoreuna acesta fiind un gest de fidelitate. ca ati reusit sa stati atat timp unul departe de celalalt!

| Ella96 a răspuns:

Eu as incerca sa continui relatia cat mai mult timp cu el. vei vedea pe parcurs cum vor decurge lucrurile...depinde daca el e dispus sa te astepte pe tine sau sa`si gaseasca o alta iubita... daca il iubesti il vei asteptawinking eu asa as face happy

| ninanadina a răspuns:

Daca exista dragoste asi continua relatia... daca si el este de acord