| EuCuTine a întrebat:

Ce ati face voi pentru persoana iubita?
La ce ati renunta pentru persoana iubita?
Daca supera de " leucemie " ati renunta la el\ea? sau alta boala?
Daca moare persoana iubita ce ai face, cum ai reactiona la cine ai apela sa te descari sau sa te ajute.
Vreau sa raspunde persoanele peste 16 ani pentru ca nu vreau raspunsuri proaste.
Ciaowinking

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nas renunta la persoana iubita daca ar fi bolnava si daca ar muri asta e raman singur...nu stiu la cine as apela sa ma descarc probabil la un var de-al meu.

| EuCuTine explică:

Super raspunsurile. Am vrut sa vad cati raspund si eram sigur ca mai mult de 5 nu raspund pentru ca nu gandesc ca voi. As da funda la toti 3 sincer dar nu am cum si imi pare rau ca nu pot macar sa dau locul 1, 2, 3.

| dreamygirl a răspuns:

Tu sigur ai vazut filmul "A walk to remember"... daca nu l-ai vazut, cauta-l si uita-te la el!
Este raspunsul pentru toate intrebarile astea...
Din punctul meu de vedere, pentru EL as renunta la tot! As renunta la mine!
Este persoana pe care o iubesc din tot sufletul...si as prefera sa fie el fericit.
Candva spuneam "daca tot ce imi doresc este sa il am pe el, de ce nu mi se poate lua totul in schimbul lui?"
Am aproape tot ce si-ar putea dori cineva... dar fara el, totul e lipsit de nuanuta.
Daca ar muri, cred ca as murii si eu. Mi-ar fi prea greu sa traiesc stiind ca nu mai e.Este singurul motiv pentru care ma trezesc in fiecare dimineata, singurul motiv pentru care traiesc...
Si cu toate astea, nu suntem impreuna...
As da totul pentru el!

| RzC_2505 a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat nu ai renunta la ea pentru ca sufera d o boala dar asta numai tu poti sti pana la urma... iar daca moara iti dai seama ca ai suferi... poate chiar ar fi bine sa mergi la un psiholog ar fi cea mai indicata metoda. pana la urma esti barbat si trebuie sa iti asumi niste responsabilitati, infrunta-ti problemele cu mandrie! Traieste ca sa lupti si maine!

| Y3aaHH a răspuns:

As ucide o lume intreaga numai sa o fac pe ea fericita