| clauss a întrebat:

Pentru a va pastra persoana iubita, ce ati fi in stare sa faceti si pana unde ati putea sa mergeti?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Daca ar merita as lupa langa el pentru noi impotriva oricui.
daca ar trebui sa lupt singura as merge pana la un anumit punct, dar as renunta. daca el nu ma iubeste asta e. mi-as sacrifica fericirea si l-as lasa in pace. l-as lasa sa fie macar el fericit.
trebuie sa lupti, dar trebuie sa iti dai seama daca merita sa lupti. daca lupti in zadar si nu merita e mai bine sa renunti.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pana la a renunta la orgoliul meu urias.Asta ar fi sacrificiul suprem pe care, deocamdata nu ma vad facandu-loh go on

| Floreenofficial a răspuns:

Pana in panzele albe punct

| gigiro a răspuns:

Sa infrunt toate greutatile, sa ma lupt cu prejudecatile altora, eu-impotriva celor nu-mi accepta iubirea. Daca persoana iubita e persoana care-mi face probleme, e mai greu de zis. Depinde si de persoana, motive, motivatii, etc.

| shtephie a răspuns:

ESte de ajunsa iubireawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face orice`winkingm`as certa cu oricine `winking
as renuntsa la orgoliul meu I don't want to see
as infrunta orice prejudecata`
winking
dar inainte de asta ma asigur ca merita` :X
uh ce`ai face?smug
eu cred ca oricine iubeste la un moment dat renuntsa la tot pentru persoana iubitha `winking
o zi frumoasa smug