| CaleMercury14 a întrebat:

CE cadouri de 14 februarie ati pregatit persoanei iubite?

Răspuns Câştigător
| oanard174 a răspuns:

Deocamdata nimic, habar nu am ce sa-i iau.

| CaleMercury14 explică (pentru oanard174):

La fel in aceeasi situatie

| oanard174 a răspuns (pentru CaleMercury14):

Deci chiar nu am nicio idee. poate mai scot astia ceva nou, ca in toti anii aduc numai inimioare(pernute), parca a trecut vremea lor...

| CaleMercury14 explică (pentru oanard174):

La mine e plina camera cu inimioare si suvenire, vreau ceva deosebit ceva ce sa-l impresioneze insa nu mi-a venit nimic in cap>ma gindeam la o foto comuna ce zici?

| oanard174 a răspuns (pentru CaleMercury14):

Da mai degraba asta, decat inimioare si chestii din astea parca m-am saturat in toti anii astia de ele, vreau ceva mai special sa-i iau.

9 răspunsuri:
| N0NameForY0u a răspuns:

Depinde... eu ii dau de obicei ori un lantisor cu o poza cu noi doi ori un tricou sau o perna cu Happy Valentine's Day!

| Iubiţica95 a răspuns:

Puzzle din poza voastra :p

| oanard174 a răspuns (pentru Iubiţica95):

Ar fi si asta o idee buna.

| CaleMercury14 explică (pentru oanard174):

Bafta voua la cadouri, uite ca chiar in rima am zis-o

| oanard174 a răspuns (pentru CaleMercury14):

Multam la fel.happy