| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadouri pot sa-i fac prietenului meu? ceva prin care sa ii demonstrez ca il iubesc?

Răspuns Câştigător
| Sentinel a răspuns:

Ai putea sa foloseste PhotoDex Pro Show dar ai de munca. Creeaza un slideshow din fotografiile voastre si texte create de tine, declaratii dar nu copiate, ci ceea ce simti tu, fii tu insuti. happy. Daca nu esti romantica nu trebuie sa folosesti cuvinte siropoase. Daca iti arati afectiunea mai mult prin gesturi decat cuvinte, atunci poti folosi cuvinte in aparenta reci dar in esenta calde " imi place cand esti langa mine" "iti simt lipsa cand esti departe" etc lucruri care chiar le simti, trebuie doar sa le exprimi. Succes happy

4 răspunsuri:
| Hachiko_6637 a răspuns:

Cadouriithinking nu cred ca darurile sunt perfecte, dragostea ta fata de el este un cadou.Il poti lua in brate, sarutalhappy

| C0SmYN a răspuns:

O rama foto cu o poza cu aman2, poti sa ii faci un cadou culinar, un parfum, sau unUL Funny... funda?

| Ioana_8797 a răspuns:

Totul este sa-ti dai interesul. Nu trebuie sa-i cumperi ceva anume, sau sa-i faci ceva anume. Trebuie sa-i pregatesti ceva buun, de exemplu niste prajiturele in forma de inimioare cu o reteta simpla dar buna, si multe altele dra facute de tine nu cumparate, sa vada el ca-ti dai interesul

| Al3xysS a răspuns:

Pai depinde cum este prietenul tau, ce ii place cel mai mult. Cadou poti sa ii faci orice, dar este cam greu acum pentru mine, ca nu stiu ce fel de persoana este.
Sa zicem ca ii iei lucruri pe care ti le voi da eu acum.
Poti sa ii dai un aparat de ras, o camasa, o crisoare de dragoste[ care se include la orice cadou], daca fumeaza, un pachet de tigari, dar trebuie sa stii ce tigari ii place, o camasa, o pereche de adidasi[ daca ii stii marimea piciorului], o inimioara din plus, care scrie "Te iubesc" pe ea, nu conteaza limba, Un ceas cu o poza cu doi indragostiti, si cam atat imi vine acum in mine.
Sper ca te-am ajutat.
Sa imi spui daca iti place.
Daca nu imi dai fundita macar da-mi un vottongue