| Anonim1211 a întrebat:

Cum pot sa îi demonstrez prietenului meu ca îl iubesc?

12 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Of of of! fata vrea un sfat, nu sa-i raspunzi aiurea! daca ai raspuns la intrebare raspunzi daca nu ii da-i pace treci la alta, oricum iei puncte si pentru vizite! laughing

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu trebuie sa arati nimanui nimic si nici nu trebuie sa faci ceva iesit din comun, atunci cand iubesti si esti iubit, se simte si fiecare radiaza de fericire, de ce ar trebui sa ne taiem un deget? doar pentru a demonstra ca il iubim?
daca si el te iubeste, isi va da seama ca si tu il iubesti.
O zi frumoasa sa aihappy

| Azµre a răspuns:

Dacă îl iubești nu cred că ai ce să demonstrezi își va da singur seama.

| h3r a răspuns:

Iubeşte, o să vadă asta.
Doar să nu demonstrezi prin faptele ce le propune el.

| Zenit313 a răspuns:

Curatenie,Mancare,Cumparaturi,Sex+Oral si sa NU vorbesti! happy

| Geniuss a răspuns:

Fai un bebe :X:X:X sau exact cum a zis si Toxi fai un oral una din2 bafta speram ca te am ajutat

| shadow222 a răspuns:

Fii alaturi de el cand ii e foarte greu

| PrESeUS a răspuns:

Nu-l lasa sa plece niciodata de langa tine.ia-l in brate si sarutal cand il vei mai distant s-au suparat!

| Raducu1997andrei a răspuns:

Pai alintal vorbestei frumoslaughing

| Zuzatah a răspuns:

Pai intr-o relatie trebuie sa fi atenta cu elhappy de ex sa il alinti, sa fi romantica cu elhappy si sa ii zici ca il iubestihappy Cam atathappy kiss

| AndreiuuMrrr a răspuns (pentru Zuzatah):

@Zuzatah

Vreau sa te corectez thinking "si sa ii zici ca il iubesti'
Nu trebuie sa ii zici asta, trebuie sa ii demonstreziwinking

| Anonim1211 explică:

Scumpule / Scumpo, daca intrebarea mea e stupida de ce te mai deranjezi sa raspunzi? Iti pierzi timpul pentru intrebarea mea in loc sa faci ceva util, vai de viata ta happy.