| XTheAlex a întrebat:

Ce caută fetele la caracterul unui băiat?

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Caută banii, fetele asta vor

| RAY a răspuns:

Si tu crezi in vrajeala cu sufletul conteaza

| XTheAlex explică (pentru RAY):

Aud la multe fete că cel mai mult la prietenul lor le place caracterul. Ceea ce am văzut ca la asta se uită mai mult decât la fizic unele.

| RAY a răspuns (pentru XTheAlex):

Unele? ceea ce spun fetele e una ceea ce le place lor e alta,ele spun vreau un baiat cuminte, romantic dar prefera un badboy,de ce exista zona prieteniei? o fata te vede ori ca prieten ori ca iubit,daca nu e atractie fizica te vede ca un frate cel mult, vei descoperi asta singur,nu te astepta sa fie sincere cu tine,unele o sa fie dar nu toate,isi intra penisul in erectie vazand una urata cu un super carcater? ai vazut tu multi baieti urati cu fete frumoase a? baieti erau saraci si urati pe ce planeta? du-te si uitate pe strada la ce cupluri vezi,vei vedea o similiare,adica frumosi cu frumosi,draguti cu draguti si urati cu urati,da sunt cazuri ala are avere in spatele lui,cine naiba se uita la guta la cum arata sau la irniel, numi spune monica fata frumoasa a apreciat carcaterul lui iri si madalina a lui guta, chiar astia au recunoscut ca fara banii nu ar putea avea fete frumoase, nu crede ceea ce spun fetele, ele nu stiu ce vor, ele tanjesc dupa badboy dar mint ca vor un calugar de la manastire

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Totusi, stiu barbati urati cu femei frumoase.
Femeile sunt atrase si de alte chestii, nu doar de aspect fizic.
Felul in care arati conteaza, evident, dar, pentru femei conteaza mai putin asta, adica ele cand vine vorba de iubire pun mai putin accent pe aspectul fizic.
Stiu femei foarte frumoase care stau cu mediocrii din punct de vedere fizic si sunt moarte dupa ei.Am vazut cum vorbesc, cum se poarta, nu sunt tipi cu bani, sunt doar tipi mai duri, ce le plac lor, dar nu arata cine stie ce.
Iar " Badboy " trebuie sa fie frumos? laughing
Sunt destui care arata mediocru sau urati si tot au parte de sex o data pe saptamana cu o fata diferita.

| RAY a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Si eu stiu, sunt cazuri rare man

| RAY a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Iar " Badboy " trebuie sa fie frumos?
cam da, din moment ce atractia fizica conteaza ca prima impresie, dar la femei vezi tu e complicat ele au un ciclu care le influenteaza alegerile sexuale

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

"Badboy" nu inseamna baiat frumos, inseamna baiat rau.

| RAY a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Https://www.wattpad.com/353297751-bad-boy-vs-bad-girl-capitolul-1
ia vezi ce scrie acolo fetele, ce hot baiat, sigur nu e un badboy urat, eu unu nu am vazut vreun barbat popular care sa fie urat

| RAY a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Https://www.psychologytoday.com/......-important
https://www.livescience.com/......ality.html
Researchers asked young women (ages 15 to 29) to choose potential dates from a series of photographs and descriptions, while the women's mothers (ages 37 to 61) were asked to select possible boyfriends for their daughters using the same information. Results showed that a man's looks influenced both groups of women more strongly than his personality profile. This held true even if a man's profile was filled with highly desirable personal qualities, such as being respectful, honest and trustworthy.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Asta asa e, dar sunt si care arata doar ok, adica nu sunt cine stie ce frumuseti si au femei.

| RAY a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Stiu asta, de asta niciodata nu am generalizat, am lasat mereu o marja de eroare de 20/30%,dar majoritatea cuplurilor se asemana ca valoare fizica,nu ca fetele nu pun accent pe fizic dar hai sa gandim rational,fetele in tinerete le plac badbpys care profita de ele sexual asa ca se oreinteaza in timp si pentru baieti care nu le atrage fizic dar formeaza cu ei o familie,ei sunt provideri -beta,multe femei stau in relatii fara sa iubeasca cu adevarat,ele viseaza la badboys dar aia vor numa sex atat,foarte greu sa transformi un curvar de asta intr-un barbat de casa si cand il transformi te plictisesti de el, femeia e o fiinta complicata, greu de inteles, nici ele nu stiu ce vor, vor mereu sa te scimbe cand te scimbi te parasesc pentru un badbpys sau te insela, eu unu nu cred in fidelitatea feminima

| Freya1 a răspuns:

Trebuie sa aiba un caracter frumos.Sa stie sa se comporte si sa iubeasca, sa respecte, sa fie perseverent si cu o gandire buna si perspective de viata

| sweetangels a răspuns:

Sa fie atent, sensibil, afectuos, protector, generos, etc

Răspuns utilizator avertizat
| nhhv a răspuns:

Am spus-o și o s-o repet: matur, inteligent, un bărbat care să mă inspire. Pentru mine este cel mai important.