| Me_2404 a întrebat:

Ce credeti ca este dragostea?

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

Este cel mai frumos sentiment din lume dupa parerea mea.Dar in acelasi timp si unul foarte dureros.Cand iti pierzi dragostea iti pierzi si speranta ceea ce este ingrozitor.Cei care au cunoscut adevarata dragoste macar si pentru un minut, pot spune ca nu au trait degeaba. Dragostea este un dar divin, poate cel mai pretios.
In cateva cuvinte, DRAGOSTE este o minune.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fericire04 a răspuns:

Am sa-ti pun.in nu prea mare detaliu ca altii, dar semnificativ :X
Dragostea este atunci cand sufletul isi gaseste un alt suflet care sa-l managaie mereulove struck Dragostea este ca o lotiune de corp contraaa`arderii solare, adica.te vindeca cand nu mai ai speranta ca cineva o va face niciodata. Dragostea nu va pieri niciodata!

gandestete.si ofer o funda. raspunsului din care ti s`a parut totusi ca ai inteles ceva, nu din chestii.gen : "Am cam batut campii cu gratiee la explicatia asta a dragoste"hee hee. Cius`winking

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Dragostea e un sentiment greu de inlocuit, o poarta spre o alta lume cand o simti, cand o pierzi parca te rupi in doua si mai e cel mai frumos lucru din viata.

| sw33tLilleVampire a răspuns:

E doar un sentiment