| NatureSelf a întrebat:

Credeti ca dragostea e totul?

11 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

Da! poti avea cel mai tare loc de munca,multi bani si multi prieteni dar daca ajungi acasa si nu ai cu cine sa imparti totul,unde mai este rostul vietii? Dragostea este singurul sentiment care te face mai puternic,care te face sa fi mai bun de dragul persoanei de langa tine,motivul pentru care te trezesti dimineata cu zambetul pe buze, iar seara indiferent cat de grea a fost ziua, totul pare mai putin important cand esti in bratele persoanei iubite.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu

| Lacoste a răspuns:

Nu stiu daca e chiar totul, dar cand iubesti si esti iubit la randul tau atunci simti ca nu mai ai nevoie de nimic, esti fericit si tot ce-ti doresti este sa dureze pe vecie.

| Heather2001 a răspuns:

Nu e chiar TOTUL, dar este foarte importanta...Mai sunt si altele: scoala, gasca, banii etc deci chiar daca te indragostesti nu trebuie sa iti ruinezi viata din cauza cuiva! funda?happy

| DeeaMarry a răspuns:

Da! Fara ea, ai putea spune ca ai trait degeaba pe pamant. Dragostea, rodul dragostei(copiii) sunt cele mai importante lucruri in viata unui om!

| bau0217 a răspuns:

Cand esti indragostit e totul, dupa ce trece e nimicbig grin

| ankadella a răspuns:

E totul pe planeta asta. eu simt dragoste pentru. multe persoane dar ele mnah. laughing. ALL IN WE WORLD!

| Ali191 a răspuns:

Da

| Andrei07565486 a răspuns:

Nu, mai intervine si alte lucruri, bani, prietenii,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista totul in viata conteaza fiecare lucru dar mai mult banii, sanatatea si dragostea si norocul sa ai parte de banii multi, sanatate si o viata lunga femeile vin la tine cand ai banii da cand nu ai care vine? nici una crede-ma ca asa e

| ohhya a răspuns:

Nu...Dar si ea e un lucru important din viata:X