| damarisscumpa a întrebat:

Ce credeti ca este >dragostea?

3 răspunsuri:
| alinus10 a răspuns:

Dragostea este ceva ce nu se poate exprima in cuvinte.Este ceva ce te invaluie fara sa vrei si ceva ce multi ar vrea sa o simta, insa este doar o placere intre persoane.Se spune ca dragostea apare o singura data in viata si este ceva special. Dragostea este un sentiment foarte placut, dar uneori dureros, insa se spune ca dragostea invinge totul.

| Redbulă a răspuns:

Dragostea este un fel de dragoste.

| MCRgurl a răspuns:

Un sentiment care il ai fata de cineva drag.un sentiment care daca n-ar exista nu s-ar putea trai in pace