| MarioQWERTY a întrebat:

scuzati categoria, dar unde postez nu raspunde nimeni, deci pentru cei ce au dat bacul in trecut si l-au luat imi poate spune si mie cineva cam ce trebuie sa invat la Romana si Biologie? Credeti ca ar trebui sa ma stresez asa tare ca se apropie acel bac? Am avut prieteni care invatau foarte rau si totusi l-au luat si ma gandesc totusi ca nu e chiar asa rau.Va rog raspundeti cu seriozitate, dau funda la cel mai bun raspuns big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios iti raspund:invata toata materia din scoala si nu mai gasi motive sa postezi unde nu trebuie, incalcand regulamentul.O seara buna.

| MarioQWERTY explică (pentru anonim_4396):

Iti dai seama, am dat la cineva in cap ca am incurcat categoria, mersi de raspunsul inutil m-ai ajutat mult big grin

| Baschetbalistu_Andrei_1996 a răspuns:

Eu sunt a 11 a, la anul dau bacu, la biologie ce zic ce invati sistemul nervos, si numai stiu ce nu stiu sigur, dar la romana trebuie ce citesti. harap alb de ion creanga, ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi-camil petrescu, patul lui procust de camil petrescu, sinonime. donotativ-conotativ, genul epic.....cam atat am putut ce te ajut. sper ca te-am ajutat. funda?