| hippy16 a întrebat:

Ce credeti. Daca sunt la discoteca cu gasca mea de prieteni si unul dintre baietii din gasca vine la mine sa dansam impreuna, ma imbratiseaza, ma ia de mana, are grija de mine, ma tachineaza(cand vede ca ma supar ma ia in brate), ma saruta, sta tot timpul langa mine si asta nu s-a intamplat doar odata ci aproape tot timpul. El are prietena . ce credeti ma place ?

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Ignora-l sau trateaza-l cu indiferenta. Nu il mai lasa sa se apropie de tine. Tu meriti ceva mai mult!

10 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

E un nesimtit!
Are prietena si in acelasi timp se da la tine. Nu ii mai permite!

| hippy16 explică (pentru DeeaMarry):

Sti Deea. si sambata trecuta a incercat la fel sa ma sarute si i-am zis sa se gandeasca bine la ce face. i-am zis ca eu nu ii permit asa ceva sa fie cu ea si sa se dea la mine. iar el mi-a raspuns ceva de genu ca oridecate ori are ocazia nu refuza. si i-am zis ca eu nu sunt 'ocazia' lui... l-am intrebat ca de ce de fiacare data cand iesim el e cu mine ce are cu mine si mi-a raspuns ca nu stie... are el ceva cu mine.

| hippy16 explică (pentru DeeaMarry):

Sti Deea am incercat sa discut cu el. si sambata trecuta a facut exact acelasi lucru si i-am spus ca nu il sarut el are prietena si nu merita sa faca asta, doar se distreaza si dupa o sa-i para rau... iar el mi-a spus ca oridecate ori are ocazia nu refuza. i-am raspuns la fel 'eu nu sunt ocazia ta, nu pot sa fac asta din respect pentru ea'... si l-am intrebat de ce tot timpul cand iesim el e cu mine si a zis ca nu stie are el ceva asa cu mine. na ca sa intelegi ce.oh go on

| hippy16 explică (pentru DeeaMarry):

Imi dai id tau de mess te rog?:*

| DeeaMarry a răspuns (pentru hippy16):

Al meu?
Eu nu prea intru pe messenger, deci nu o sa iti foloseasca. In schimb, poti sa imi trimiti un mesaj daca ai nevoie de ajutorul meu. O sa iti raspund cu placere happy

| DeeaMarry a răspuns (pentru hippy16):

Ignora-l sau trateaza-l cu indiferenta. Nu il mai lasa sa se apropie de tine. Tu meriti ceva mai mult!

| MeMeMe97 a răspuns:

Cu siguranta! Ideea e ca daca are prietena e cam nasol! Ar trebui sa discuti cu el si sa vezi ce iti spune(asta doar daca il placi si tu!)

| hippy16 explică (pentru MeMeMe97):

Sti am incercat sa discut cu el. dar e un tip de asta smecheras si neaga totul dar cu zambetul pe buze adica nu mi se pare prea hotarat de ceea ce zice. nu stiu ce ar trebui sa mai fac.

| PEPSY0 a răspuns:

Nu doar ii place parfumul tau... normal ca te place lol

| hippy16 explică (pentru PEPSY0):

Si atunci cum iti explici ca face asta 4 luni. si tot nimic