| BlitzLikeXd a întrebat:

Ce credeti de relatii sexuale?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Nu comentăm dacă e cu cine trebuie.

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Credem că nu ştii să scrii.
Ce credem despre relaţiile sexuale, este o altă poveste pe care ţi-o vom spune atunci când vei scrie corect!
Baftă!

| HueyFreeman a răspuns:

Naturale si necesare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte bune pentru energia pozitiva si pentru decarcarea energiei negative, yng si yang

| LineGuide a răspuns:

E ceva absolut normal, cat timp se intampla moderat si cu respect de sine.
Mult noroc!

| Keith a răspuns:

Este un fenomen normal, de unde noi oamenii avem nevoie de aceste relatii sexuale pentru placerea de care are nevoie corpul si pentru perpetuarea speciei.

| Fulbaster a răspuns:

Se face cu o persoana "speciala" si este un lucru "special" in viata orcarui om.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fulbaster):

Aia se numeste dragoste

| NickName01 a răspuns:

Dumnezeu a creat sexul, a fost ideea Lui, nu a ta şi nici a mea! DAR DUMNEZEU A CREAT SEXUL CU LIMITE. Şi când sexul se petrece în aceste limite, este bine. Când se petrece dincolo de aceste limite, este GROAZNIC, GROAZNC DE DISTRUGĂTOR!

Care este limita, sau contextul pentru care a creat Dumnezeu relaţiile intime? Căsătoria! Dumnezeu a creat "sexul" pentru un context anume. Unul singur, permanent, un angajament pe viaţă! Căsătoria! Nu "iubirea".

Dumnezeu nu a creat sexul pentru manifestarea "afectivă". In cazul respectului deplin asumat, in casatorie, sexl poate fi uneori compatibil şi cu afectivitatea, dar este în esenţă CU TOTUL ALTCEVA DECÂT "afectivitatea" (în mod cu totul special in cazul BARBATILOR)!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru NickName01):

Ce cauta dumnezeu la categoria dragoste si sex, fratioare ai grasit categoria... grav de tot

Răspuns utilizator avertizat