| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeţi la ce vîrstă e bine să începi a avea relaţii sexuale? eu ca de exemplu am 16...

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Nu e varsta specifica, incepi cand te simti pregatit(a) si cand stii ca ai persoana potrivita alaturi.

| ATHOS a răspuns:

La 16 ani nu esti suficient de matur(a)!

| Sophie_6140 a răspuns:

Normal ar fi sa iti incepi viata sexuala atunci cand esti ferm convinsa ca asta iti doresti. Evident 12-13 ani nu este varsta potrivita pentru asa ceva, dar daca tu esti convinsa ca asta e ceea ce iti doresti e ok... daca ai indoieli nu face asta inca happy

| God_1675 a răspuns:

E prea tarziu... o sa mori virgina :-|

| raluca_2961 a răspuns:

Nu exista o varsta anume. Important e sa te simti pregatit(a) si sa faci asta doar pentru ca vrei nu pentru ca restul colegilor, prietenilor au facut-o si te simti dat(a) la o parte intr-un fel.