| Ralu_6779 a întrebat:

Ce credeti despre barbatii care violeaza femeile?

Răspuns Câştigător
| Denisa a răspuns:

Unii oameni nu merita sa traiasca. Merita spanzurati! Cei care violeaza femeile fac parte din categoria aceasta. Chiar si cei bogati violeaga femei. Chiar si cei cu educatie "aleasa". Unii sunt atat de plini de ei incat cred ca cu bani vor rezolva orice si vor mitui orice. Cei care violeaza nu sunt oameni, nu sunt violatori. Sunt criminali pentru ca au omorat femeia, din inauntru spre exterior. Putine pot trece peste si multe se sinucid dupa un viol.

20 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Câtă vreme nu se va trata cauza, efectul va continua să existe.
E adevărat că cea mai mare parte dintre cei care ajung să violeze au mari probleme la mansardă dar nu toţi.
Ei, dar în atâta misandrie cât e pe site-ul ăsta, cine să-şi mai pună problema şi din punctul de vedere al bărbaţilor?! Că doar ce PeLicanul Mariei, doar ce vor şi simt femeile contează, nu-i aşa?!
Mai reflectaţi înainte să daţi cu sentinţte cu ce le-aţi face voi violatorilor că dacă aţi sta faţă-n faţă cu unii dintre ei aţi face pe voi de frică şi cu pistolul în mână de v-aţi împuşca voi nu pe violator.
Mai gândiţi, mai citiţi, aflaţi motivele pentru care unii bărbaţi violează şi abia apoi daţi-vă pe net cu părerea.
Salut!

| Азбука a răspuns:

Sunt oameni cu grave afectiuni psihice straight face

| SweetCandy a răspuns:

Sunt oameni lipsiti de scrupulestraight face

| Rukhsandra a răspuns:

Niste lasi care nu sunt in stare sa se culce cu o femeie doar daca o obliga... mai ales cei care profita de fetite mici

| shtephie a răspuns:

Cei mai josnici oameni! I'as castra, apoi i'as baga la puskriewinking

| lovenotsex a răspuns:

Inconstienta.Ptr cei ca ei ar trebui sa se inventeze pedeapsa cu moartea.Niste oameni lipsiti de respect fata de alte persoane si fata de viata.Cum a zis si "De azi sunt nimeni" are foarte mare dreptate, multe victime ale violatorilor de sinucid sau ajung in stari deplorabile, pentru ca isi pierd intr-un fel identitatea, puritatea.Viata nu le mai este lafel.Ptr ce? pentru placerea unora, o placere incompetenta.In mare parte este c-am ce a zis cea cu fundita...

| Adyr0 a răspuns:

Bolnavi mental.

| εїз a răspuns:

Păi, ori sunt obsedaţi sexuali, ori nu au avut vreodată vre. o femeie.
Şi sunt mai ales laşi, şi riscă foarte mult... puşcărie şi etc, eu cred că sunt nişte laşi.
Pa, pa

| bOse a răspuns:

I-as strangula, tortura, omora intr-un mod cat mai lent.

| HelpBoy a răspuns:

Femei care violeaza de ce nu sunt?
Glumeam.
Eu cred ca cei care violeaza o femei sunt niste lasi car ar trebui impuscati.

| anananana a răspuns:

Viol=copil=familie=NU CRED CA VREA FAMILIElaughing deci prost fara minte

| anananana a răspuns:

Viol=copil=familie=nu cred ca vrea familielaughing deci prost fara minte

| Alecsandraa97 a răspuns:

laughing no com

| SexyGirl4You a răspuns:

Tu ralu intrebari din astea pui?laughing

| vlad93fcv a răspuns:

Brr eu mi-as dori cat mai repede o femeie care violeaza barbati :-s as vrea sa intratin relatii cu ea fara voia mea rolling on the floor) cat despre intrebarea ta. doar acei oameni fara educatie, fara o viata a lor si care nu sunt in toate facultatile mintale fac asa ceva!

| geo_1909 a răspuns:

Prost si nu are ce face vrea sa faca orice ca sa intre cat mai jos la puscarie

| Daniel TM a răspuns:

Le lipseste o doaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii oameni nu merita sa traiasca. Merita spanzurati! Cei care violeaza femeile fac parte din categoria aceasta. Chiar si cei bogati violeaga femei. Chiar si cei cu educatie "aleasa". Unii sunt atat de plini de ei incat cred ca cu bani vor rezolva orice si vor mitui orice. Cei care violeaza nu sunt oameni, nu sunt violatori. Sunt criminali pentru ca au omorat femeia, din inauntru spre exterior. Putine pot trece peste si multe se sinucid dupa un viol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt barbat dar cei care violeaza femeile sunt idioti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost violata stiti cat de bine este si mai vreau