| Xtal a întrebat:

Da femeile de ce nu violeaza barbatii?

30 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca n-au nevoie.
De cate ori ai vazut o caprioara sa-l vaneze pe vanator?happy
Ma rog,cu ursul e altceva,nu-ti doresc!happy
Dar rareori vanatul se transforma in vanator, iar intre noi oamenii, vanatorii sunt baietii, barbatii, general acceptat.

| mona a răspuns:

Nu au cu ce si probabil de aceea

| Xtal explică (pentru mona):

Vagin?

| Xtal explică (pentru mona):

Gura?

| PinkTerror a răspuns:

OK asta este o preconceptie.

Doar pentru ca femeia este considerata ca fiind sexul slab, se considera ca violul este sub cupola actiunilor intreprinse de barbati.

Daca femeile sunt obligate in general fizic, sub destule femei care pot viola folosind psihicul sau pozitia sociala (Basic instinct nu a fost doar un filmulet dragut). Doar ca nu este foarte practic avand in vedere ca barbatii rar refuza o femeie, mai ales daca li se ofera pe tava.

Have fun,
PT

| MishikiCrisy a răspuns:

Deoarece nu au penis ca sa il bage in barbati. laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru MishikiCrisy):

Pai nu trebuie neaparat un penis ca sa violezilaughingfemeia il pune pe burta si il leaga de pat.Incepe sa-l biciueasca pe fund si ii baga un facalet in cavitatea analalaughingSi asta se presupune a fi violarelaughing

| MishikiCrisy a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Da e o diferenta intre violare si sadomasochism. Asta e mai degraba.winking

| venusdoom a răspuns:

Fiind fata...ar trebui sa stii ca femeile ( marea majoritate ) sunt experte in a manipula barbatii. Violatorii sunt doar niste fiinte care nu stiu altceva decat forta bruta. Asa obtin ce vor. Exista si cazuri in care femeile violau barbatii, dar foarte rar ce-i dreptthinking

| BeAmazing a răspuns:

Pentru ca sunt multi barbati pe planeta asta si oricand isi poate gasi altul poate chiar mai bun decat tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, există. A fost un caz cu un taximetrist acum câteva luni dacă îmi amintesc bine. Femeile pot obliga bărbații să le facă „servicii sexuale" și să le bage degetul nu știu pe unde. Doar că probabil la femei apare concepția aia legată de promiscuitate. Sau nu sunt făcute cazuri publice pentru că nu se află. Sau pentru că unele femei nu sunt atât de obsedate cum sunt unii violatori, prin natura lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile nu duc lipsalaughing sau cel putin sunt abstinentelaughing ce pot sa zic

Răspuns utilizator avertizat
| Xtal explică:

Nu.Ce imaginatie bogata.Am intrebat doar din curiozitate sa mai aud pareri deoarece nu am mai vazut cazuri.

| Andandut a răspuns (pentru Xtal):

De ce crezi asta? N-ai auzit de povestea taximetristului violat? :))

http://stirileprotv.ro/......ienta.html

| ChuckNorris42 a răspuns:

Poate se intampla dar sa fim seriosi, ce barbat intreg la minte ar reclama asa ceva? laughing))

| DV a răspuns:

Femeia nu e asa de puternica decat daca e o gasca sau barbatul e fooarte slab

| razvan1008 a răspuns:

De mere

| Xtal explică (pentru razvan1008):

De ce nu de pere? Piersici, corcoduse, madarine, kiwi.

| razvan1008 a răspuns (pentru Xtal):

Macar o data ai si tu dreptate.Ma inclin!

| cristinel87 a răspuns:

Dar femeile de ce nu violeaza barbatii?*******

| Xtal explică (pentru cristinel87):

Si,,da'' era la fel de corect din punct de vedere gramatical doar ca mai era nevoie de un apostrof.

| 00cris00 a răspuns:

Ba da, ii violeaza. Stii cum:
1. Se urca pe el
2. Ii da camasa, pantaloni etc. jos
3. Zice: Tragemi-o (cv de genu)

| Stonely a răspuns:

Mai spart de raslaughing))))

| iulian00 a răspuns:

N-au penis dar femeile pot obliga barbatii sa le violeze.

| GigeIFrone a răspuns:

Pentru ca daca o femeie vine sal violeze pe barbata barbatul are forta de a dao jos pe femeie femeile nu au forta de a da barbatu jos de pe ele cand le violeaza.

| Xtal explică (pentru GigeIFrone):

Ce gandire limitata. Daca femeia a fost la box si barbatu e un anorexic?

| Mariaaa14 a răspuns:

Femeile nu duc lipsa ca barbatii. Ce pot sa zic unii sunt obsedati.

| olivias a răspuns:

Pentru ca au sovistebig grin