| Klandestin a întrebat:

Ce credeti despre bilele de pe penis? merita sau nu? si de unde faci rost si cum le bagi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine isi face o astfel de automutilare, isi face impresie proasta despre femeie, chipurile ca nu o satura, insa aceasta impresia vine din lipsa de respect de sine, de neincredere si dezmagire, cine isi pune astfel de porcarii, nu este in stare sa satisfaca sexual o femeie!

In general astfel de practici sunt tabieturi devenite obicei din randul detinutilor, detinuti care dupa eliberare, au ajuns in libertate raspandind aceasta "moda" in randul multor adulti si chiar adolescenti.

Pe internet sunt adeasea pareri scrise din partea unor fete, si rezulta din continutul textual, faptul ca acele bile de pe oraganul genital barbatesc, cresc placerea, realitatea este ca provoaca dureri si adesea deterioreaza in timp vaginul producand rani ceea ce duce la aparitia unor infectii, scurgeri abundente si chiar cancer.

Adesea comentariile pro mutilare, sa zic asa, sunt scrise de fanatici, obsedati sexuali, pedofili, in general oameni deveniti sclavii sexului si pentru care sentimentele de iubire sunt ultimul lucru de care vor sa auda, cand vine vorba sa ofere, de respect..nici nu mai incape indoiala.

4 răspunsuri:
| chazz a răspuns:

Nu are rost sa incerci, crezi ca nu le placea la femei jucaria si acum 1000 de ani? le placea si nu erau bile pentru asa ceva

| ionutss a răspuns:

Crede ma ca e cea mai tampita idee. Nu esti barbat fara asa ceva? In primul rand e foarte periculos si risti sa ai probleme mari, in al 2 lea rand nu cred ca sti cum se introduc acele bile, pentru ca ti et trece cheful happy si pe langa asta crede ma ca nu vei fi mai "meserias" la femei ci din contra, pentru ca pe femei le deranjeaza destul de rau acele bile. Asa ca eu te sfatuiesc sa renunti la astfel de idei pentru ca o sa ai de suferit.

| Klandestin explică (pentru ionutss):

Ok, pai am vrut doar sa vad... am vazut si pe net ce spune lumea, am vazut ca alti au si 7 :O si mai ales puscariasi!

| danimarinescu a răspuns (pentru ionutss):

Ești mult departe de realitate.
A. Infecția nu există cu tratamentul antibiotic.
B. Nu am auzit pe nimeni că fiind impotent după implantul genital, și cunosc multe persoane care au făcut intervenție chirurgicală la specialist.
C. Ești greșit informat și mai și dai detalii eronate despre procesul de implantare respectiv vindecare.
D. Greutatea implantului diferă în funcție de material. Poate fi din silicon medicinal, plastic, perle naturale și diamant. ( Implanturile mele sunt din diamante Swarovski și perle naturale din Havana, achiziție de pe Amazon)
E. In ce privește performanța depinde de la o femeie la alta, bineînțeles că nu dorim sa producem durere nimănui. Un pic de studiu aprofundat în manualele de specialitate te-ar lamuri că aceste implanturi genitale se fac din antichitate, dar în anul 2023 suntem departe de orice risc infecții sau impotență funcțională, ( nu se recomandă să încercați acasă)
F. Toate fetele/femeile cu care am interacționat "sufletește" nu m-au uitat și oricând ar risca un over again