| inspyred a întrebat:

Ce parere aveti de bilele de pe penis, ma gandeam sa-mi bag si eu!

17 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Vrei să zici bilele de penis. Sau ai coşuri pe cuculeţ?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune ti... poate intr-o zi o sa mergi cu avionul, sa vad cum le explici de ce iti tiuie bogatia la control

| inspyred explică (pentru suntserios):

Tare asta laughing))

| corbulalbrosu a răspuns (pentru suntserios):

Domnule se pare ca esti chiar mai serios decat ti-e nickname-ul. thumbs up

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa te gandesti foarte bine inainte de a lua o asemenea hotarare. Pot provoca uretrite foarte greu vindecabile.

| corbulalbrosu a răspuns:

In general in puscarie unde se practica sexul anal la greu pentru a crea o senzatie deosebita atat siesi cat si partenerului se obisnuieste sa se introduca pe uretra un numar oarecare de bile din otel inoxidabil in general provenite de la rulmenti pentru a da penisului o forma in genul siragului de bile anale. Deci bilele se afla IN penis nu PE penis.

| Drolja a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Păi şi de ce îmi explici mie?

| danimarinescu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ești mult departe de realitate.
A. Infecția nu există cu tratamentul antibiotic.
B. Nu am auzit pe nimeni că fiind impotent după implantul genital, și cunosc multe persoane care au făcut intervenție chirurgicală la specialist.
C. Ești greșit informat și mai și dai detalii eronate despre procesul de implantare respectiv vindecare.
D. Greutatea implantului diferă în funcție de material. Poate fi din silicon medicinal, plastic, perle naturale și diamant. ( Implanturile mele sunt din diamante Swarovski și perle naturale din Havana, achiziție de pe Amazon)
E. In ce privește performanța depinde de la o femeie la alta, bineînțeles că nu dorim sa producem durere nimănui. Un pic de studiu aprofundat în manualele de specialitate te-ar lamuri că aceste implanturi genitale se fac din antichitate, dar în anul 2023 suntem departe de orice risc infecții sau impotență funcțională, ( nu se recomandă să încercați acasă)
F. Toate fetele/femeile cu care am interacționat "sufletește" nu m-au uitat și oricând ar risca un over again

| corbulalbrosu a răspuns:

Este un raspuns la aceasta nedumerire a ta.
Drolja a răspuns (pentru punk22):

Ai zis bilele "de PE" penis...mă gândeam ce bile poţi avea pe penis

| Drolja a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu ai înţeles bine.

| Lawliet14 a răspuns:

De bile mi-a zis un cadru medical, o femeie, am ramas socat dar sincer nu ma mai mira nimic in viata asta. Nici chiar asa, ce esti tu? Ultimul curvar? Sau primul? laughing Toro comunal?

| inspyred explică (pentru Lawliet14):

O idee daca o duc pana la sfarsit nu stiu?

| Lawliet14 a răspuns (pentru inspyred):

Nu! Si ai nevoie de psiholog, parerea mea.

| inspyred explică:

laughing introducerea unor bile sau un piercing, suna frumos cum ai spus cuculet laughing)

| Drolja a răspuns (pentru inspyred):

Ai zis bilele "de PE" penis...mă gândeam ce bile poţi avea pe penis.