| Y3aaHH a întrebat:

Ce credeti voi ca inseamna sa iti traiesti viata cu pasiune? Funda pentru cel mai complex happy Sunt curios de cum gandesc altii

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

laughingpasiune...depinde de ce intelegi tu prin acest cuvant
pentru mine pasiunea nu inseamna neparat sa te ncinzi la fiecare lucru pe care il vezi sau il auzi
pentru mine pasiunea inseamna un fel de viata pe care unii il pot traii iar altii nu
e pasionant sa stii sa iti traiesti fiecare moment din viata ta ca si cum ar fi ultimul
e pasionant sa te bucuri de tot ceea ce ti-a oferit viata...inainte sa pierzi acele lucruri, sentimente, persoane (dar asta e doar punctul meu de vedere) dar al tau care e
?

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sa "infuleci" cu pofta din toate felurile de "mancare" pe care le primesti in viata.

| Ambassaderåd a răspuns:

Viata cu pasiune. Primul copil. Primul orgasm. Prima medalie. Prima iubita. Prima data cand dai ochii cu lumea. Prima data cand urci in varful muntelui si te simti deasupra tuturor.Prima poezie de dragoste scrisa unei fete. Primul sarut. Asta e parerea mea happy