| coco4782 a întrebat:

Exista vreun site de pe care sa iau legatura cu cineva de la politie, de preferat politia din Brasov, sau sa depun o plangere impotriva unei persoane stiindu-i unele date? Am luat teapa de la o prsoana si vreau sa imi primesc banii inapoi sau ce am cumparat de la acea persoana.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Intra pe site-ul politiei din Brasov http://bv.politiaromana.ro/ si vezi ce poti reusi. Funda daca rezolvi ceva!

2 răspunsuri:
| bogddan4you a răspuns:

Depinde cati ani ai si ce teapa casa stiu daca te pot ajuta daca nu este grav politia zice sa ai maimulta grija lata data si sa-l dai in judecata