| M1hai a întrebat:

Ce dimensiune trebuie sa aiba penisul la 17 ani?

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

15-16-17...depinde de fiecare cum se dezvoltawinking

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 30-35cm

| M1hai explică:

Am 18 cmwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la 15 ani ai puta.pana la 22 ai penis.pana la 50-60 ai p.a. dupa aia doar o bucata de curea pe care ascuti briciul.

| PanaceuUniversal a răspuns:

Fratioare... crede-ma... nu conteaza marimea de la 17 ani! =_))_ fiindca oricum nu prinzi nimica tonguetonguetonguelaughing))))))

| Fast92 a răspuns:

Nu putem spune o marime exacta la 17 ani ...acesta marime difera de la persoana la persoana, dar media la 17 ani este cam de 16 cm.

| BoykaAlexandru a răspuns:

2 Km

| AlexutzZ01 a răspuns:

Frate depinde de fabricatie ia pastile si fal de 20 25 bafta

| alyybby a răspuns:

Idem @MrAlex