| Oprealiviu a întrebat:

De ce dimensiune trebuie sa fie penisul la 14 ani? eu îl am de 15 cm

Răspuns Câştigător
| Anonimboy111 a răspuns:

Este bine asa cum il ai

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

L-ai masurat de la buric?

| Oprealiviu explică (pentru darrio2007):

La m măsurat de la coai

| darrio2007 a răspuns (pentru Oprealiviu):

De-aia are 15 cm. Le-ai masurat de la atârnele.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Oprealiviu):

Trebuie masurat de la baza penisului ( de unde incepe ). Nu de la oua. Ca sa-ti faci o idee totusi, media romanilor la penisuri este undeva la 13-14 cm la persoanele adulte.

| MarianWLF a răspuns:

15 cm trasa de par?

| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta l-ai masurat ori de la buric ori de la gaura fundului, ca nu-l poti avea 15 cm la anisorii astia.
Hai, mai taie din minciuna!

| Violleta2022 a răspuns:

La 14 anisori vreo 9-10cm.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te credem. Sigur l ai măsurat greșit.

| Anonimboy111 a răspuns (pentru suntserios):

L a masurat bine, ti e ciuda ca il are mai mare si e mai mic de varsta?

| suntserios a răspuns (pentru Anonimboy111):

E ok, am trecut de mult de vârstă la care mărimea putzei sa conteze. Și de vârstă la care o admir zilnic.

| Oprealiviu explică:

Ce te roade pe tine grija?, întrebam acolo pentru un prieten

| CRNMIHAI a răspuns:

Si eu am 13 ani si il am de 14cmsad