| Atti12 a întrebat:

Ce e mai ok? Sa fii fraier gen baiatul ala care este pus in friendzone mai mereu sau sa fii foarte arogant in fata unei fete?

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Sa fii tu insăți. Respectiv și să ai un comportament natural, să poți intretine o conversație cu o fată.
Prefăcându-te ca fiind arogant, nu te va conduce spre succes.
Trebuie să lucrezi la persoana ta, iar acest proces durează. Este irațional să crezi faptul că, dacă adopti un stil arogant peste noapte, vei strălucii în ochii fetelor.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici una si nici alta, ci sa-ti cauti o fata care sa te placa si ea si te trateaza ca pe un prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi arogant. Am vazut si aroganti care in intimitate sunt mâțe blande.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic că nici una nici alta.

| UnDiavol a răspuns:

Fi cine ești tu cu Adevărată

| AndreeaWTS a răspuns:

Dragule, nu ești pus în friendzone pentru că nu ești arogant sau pentru că nu ești un badboy. Crede-mă.
Din 100 de fete luate la întâmplare, un tip ar accepta să aibă relații fizice cu 90-95 dintre ele.
Din 100 de băieți luați tot la întâmplare, o fată ar accepta să aibă relații fizice cu maxim 5-6 dintre ei.
Fetele sunt mai selective. De ce? Pentru că își permit.
De regulă, ele trebuie să accepte sau nu, nu să "vâneze".

| Musca88 a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Nu toate isi permit. Situatia asta tine de natura umana, la femei selectiva la barbati competitiva.

| mariapumndefieeer a răspuns:

Sa fii jmeker