| Tinshen a întrebat:

Ce este mai important si mai corect sa faci ce.ti spune inima sau constientul?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

De curiozitate inima nu vorbeste,e bine sa gandesti mereu,mereu rational,logic,daca vezi nu te potrivesti cu x asta e mergi mai departe,nimeni nu-i obligat sa te placa,sa te iubeasca, tu trebuie sa fi number one pentru tine, trebuie sa te iubesti la maxim, ai venit singur pleci singur, gandeste ca ai minte

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Danke

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi bine sa ai intotdeauna in vedere ca de aceea ai creierul cel mai dezvoltat din intregul regn ca sa-l folosesti si sa te comporti intotdeauna in mod rational. Parerea mea.

| sofisis a răspuns:

Constientul, logic.

| Suck a răspuns:

E bine sa faci ceea ce simti.

| Rauldor a răspuns:

Nu înţeleg întrebarea, în legătură cu ce este mai important, sau te referi în general

| loveM a răspuns:

Eu zic sa faci ceea ce simti dar sa-ti folosesti si creierul.
Daca stai sa te gandesti, se zice ca dragostea e oarba, te-ai putea indragosti de o persoana desi nu te-ai potrivi cu ea la anumite aspecte sau ai vedea ca nu te-ai intelege cu ea, si atunci ar trebui sa-ti folosesti si creierul, nu doar inima. ar trebui sa realizezi ca nu ti-e bine cu persoana respectiva si sa mergi mai departe...