| Anonimul46 a întrebat:

Ce este petting-ul?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pettingul reprezinta totalitatea jocurilor si fanteziilor sexuale practicate de 2 persoane pentru a se excita si a-si stimula reciproc zonele erogene prin orice metode in vederea creerii/provocarii si atingerea placerii supreme, a orgasmului femenin si ejacularii masculine insa respectandu-se conditia principala si anume aceea prin care nu se admite realizarea unui contact/act sexual cu penetrare vaginala. Deoarece prin practicarea unui petting clasic nu se produce penetrarea vaginului, nu va patrune nici sperma astfel ca in lipsa acestuia chiar daca fata/femeia este in perioada fertila sau exista un ovul viabil, din cauza ca nu exista sperma deci nici spermatozoizi, nu se produce fecundarea deci devine imposibila formarea si instalarea unei sarcini. Distractie placuta dar cat sepoate de responsabila. Succes.

2 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Vârful Omu care privește peștera Muierii dar fără să o atingă
Pe scurt, ce a zis corbul

| Sweet155 a răspuns:

Sex fara penetrare.