| anonim_4396 a întrebat:

Este adecvat sexul anal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Cine este dispus sa isi piarda sanatatea si sa aiba probleme, nu are decat sa incerce. Este locul in care se gasesc cei mai multi microbi posibili si nu stiu de unei fete, chiar ii este placut. Si nu stiu de ce nu faceti sex normal fara durere si grija ca poti lua atatea boli de la ce este pe acolo, caci cine nu stie in ziua de azi cat de expusi atator boli, sunt cei ce au aceste experiente. Ca sa nu mai vorbesc despre situatia cand nu-ti mai poti controla sfincterul anal si sa iti dai drumul pe tine. Oricate clisme ai avea ca sa fie curat si pe acolo, este imposibil sa nu te trezesti cu ceva neplaceri de la aceaste practici deloc benefice, caci pe langa atatea boli, dezvolta si aparitia hemoroizilor care numai cu operatie se pot rezolva; este la indemana celui in cauza, de a privi pe viu, la un filmulet de pe net, ca sa vezi cum este si te poti documenta ce implica aceasta practica ...Lucien.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

In afara de riscul transmiterii bolilor sexuale, mai este unrisc petermen lung si deloc de neglijat! acela e incontinenta de materii fecale.

| onelove a răspuns:

Adecvat pentru ce?

Daca este sanatos, sincer nu prea. Daca este placut, unii spun ca da unii ca nu.

Daca vreti sa incercati asa ceva trebuie sa avei foarte mare grija, in primul rand protectie totala(prezervativ) si o igiena anala obligatorie.

De asemenea trebuie multa blandete si calm, mult lubrifiant si in caz ca ea nu vrea, o doare cat de putin opriti imediat totul.

Riscati foarte multe prin metoda aceasta, si nu stiu sincer daca merita chiar atat de mult.

| Jonsdottir a răspuns:

Sa fie adecvat pentru ce? Nu e completa intrebareawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Adecvat pentru cele care cedează fără să gândească la propria sănătate!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai niste jucarii sexuale de craciun? ce spui? daca tot intrebi, iti raspund la ambele postari odata. un vibrator in forma de mos craciun. da ce vrei sa spui cu adecvat? eu stiu ca este sex, normal, anal si oral.deduc, ca cele doua nu sunt normale.