| Oana1206 a întrebat:

Cum se excita un baiat?

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Simplu
vede un fundulet, un decolteu si se gandeste repede la ceva ce-i place laughing)
chiar si daca o fata rade/ranjeste intr-un anumit fel nu prea stiu cum sa explic(ca si cum i-ai fi spus ceva despre sex acelei fete si ea zambeste si face mmm pentru ca ii place idea)
sunt multe feluri, depinde de imaginatia fiecaruia...
dar voi cum va excitati? big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Cu mana. laughing

| KMaddieK a răspuns:

Prin "atingerea" zonelor erogene.

| Maxnonymus a răspuns:

Un baiat se excita cand vede ceva ce-i place.
Unii se excita cand vad o fata (frumoasa) intr-o postura mai sexy, altii se excita si cand vad o masina misto.Sunt mii (lioane) lucruri care excita un baiat.
Dar cred ca tu vrei un raspuns de genu' : Laba...

| TudorGamer a răspuns:

Un baiat se excita ori prin masturbare ori prin vederea unor lucruri care il fac ``fericit``! depinde si in ce sens pui intrebarea! contacteaza-ma si putem vorbi mai mult

| Poseidon3000 a răspuns (pentru TudorGamer):

Cutii cu pisicute - ma fac fericit.

| baiatuldinbrasov112 a răspuns:

Intrebarea este cam neclara.
Se poate interpreta in 2 feluri.
1) Pot sa inteleg ca vrei sa stii cum face un baiat cand este excitat.
Simplu, cand un baiat este excitat "i se scoala".
2) Pot sa inteleg ca vrei sa stii CE SA FACI sa exciti un baiat...
Simplu, trebuie sa te placa, si depinde cum il "seduci" ca sa ajungi la "sculat" si asa mai departe.
Funda :*?